XX Tydzień Okresu Zwykłego

1. We czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła, a w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej
  2. W sobotę msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00 z racji Uroczystości NMP Częstochowskiej.
  3. W niedzielę ks. Bp Stanisław Jamrozek udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży o godz. 14.00. Jest to również Uroczystość Gminnych Dożynek, które będziemy przezywać w naszej parafii 27.08.2017 o godz. 14.00.
  4. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Wojciecha Pana Buczyński Fryderyk.
  5. Spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem…..
  6. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
  7. Intencje Mszy św.

XVII Tydzień Okresu Zwykłego - 30.07.2017

1. We wtorek rozpoczynamy sierpień –miesiąc trzeźwości.
  2. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy zwłaszcza proboszczów.
  3. W niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.
  5. We środę 2 sierpnia w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjumnkuli”.
  6. W piątek po mszy św. będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. Królowej Wszystkich Świętych pani Dziadosz Barbara.
  8. Do związku małżeńskiego przygotowuje się:

Mazurkiewicz Ireneusz, s. Jerzy, Katarzyna Gryziec, zam. Stary Żmigród 36 – Szymbara Krystyna, c. Tadeusz, Barbara Bierdż, zam. Kopytowa 264, zap. III

Chyżyński Tomasz Paweł, s. Tadeusz Zofia Socha, zam. Wrocanka 27 – Gęsiak Ewa Agata, c. Eugeniusz, Maria Pudło, za. Kopytowa 269, zap. I

XVI Niedziela Zwykła 23 lipca 2017 r.

1. We wtorek św. Jakuba Apostoła
  2. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych, zbiórka do puszki przeznaczona jest na środki transportu dla misjonarzy.
  3. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża św. Sebastiana Pelczara Pani Sanocka Zofia.
  4. Zaproszenie
  5. Informacja Dyrektora ZSP  w Kopytowej
  6. Msze św. we czw., pt., so. będą rano o 8.00
  7. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła

XIV Tydzień Okresu Zwykłego - 9.07.2017

1. We wtorek święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  2. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. MB Różańcowej Pani Witka Teresa.
  3. Podziękowanie za złożone ofiary – do odebrania w zakrystii są listy na miesiąc lipiec.
  4. Podziękowanie za rozebranie szalunków ze schodów ; panu Buczyński Piotr, Buczyński Janusz, Kwiatkowski Bogusław, Wiater Grzegorz.
  5. Ogłoszenie
  6. Komunikat Dyrektora ZSP w Kopytowej.
  7. Podziękowanie za sprzątanie kościoła.
  8. Intencje Mszy św.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii wielkanocnej.
  2. W tym Tygodniu Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii. Msza św. główna o godz. 10.00 przy drodze na Stanowiska przy rodzinie Pepera i Trybus. Ołtarz 1- rodzina Harmata, ołtarz 2- rodzenia Faber, ołtarz 3- rodzina Tabis, ołtarz 4 – rodzina Węgrzyn.
  3. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Bezpośrednio po procesji będzie MSZA SW. DLA TYCH KTÓRZY Z RACJI PRZYGOTOWANIA OŁTARZY NIE ZDĄZYLI MA Mszę św.
  4. Proszę o udekorowanie drogi w czasie procesji Bożego Ciała wszystkie rodziny. W naszych domach niech będą obrazy nawiązujące do tego pięknego święta.
  5.  Bardzo proszę OSP o zabezpieczenie drogi na czas procesji oraz przewiezienie feletronów w czasie procesji, proszę dziewczynki niosące obrazy o przygotowanie ich na czas procesji.
  6.  Różaniec poprowadzi Róża p.w. Królowej Jadwigi Pani Borys Kazimiera.