XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2017 r.

1. Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla – jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.
  3. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Siostry Faustyny Pani Buczyńska Aleksandra.
  4. Podziękowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  5. Podziękowanie dla pana Daniela Tłusciak i Dominika Goleń za ocieplenie klatki schodowej na chór oraz ocieplenie poddasza na nowa część chóru. Bóg zapłać!
  6. Podziękowanie za udział w Uroczystościach Dnia Niepodległości: Radnym Wsi Kopytowa, Samorządowi uczniowskiemu Szkoły Podstawowej, Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły im. Jana Pawła II, Uczniom Szkoły Filialnej Podstawowej z Podniebyla, Sołtysowi Posniebyla, OSP i KGW Podniebyla, Ludowemu Klubowi Sportowemu – Polonia Kopytowa, KGW Stanowiska, KGW Krzyżówki i Zespół Śpiewaczy „Jutrzenka”, OSP Kopytowa z pocztem sztandarowym, Rada Sołecka Kopytowa, Stowarzyszenie „Przyjazna Kopytowa”, Akcja Katolicka Kopytowa, oraz dwom delegacjom rodzin poległych.
  7. Podziękowanie za sprzątanie kościoła.
  8. Intencje Mszy św.

XXX Tydzień Okresu Zwykłego

1. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 8.00; 10.00; 11.30. Procesja na cmentarz ok. 12.30. w Dzień Zaduszny Msze św. będą o godz. 9.00 i 17.00 procesja z lampionami na cmentarz po Mszy św. o 17.00.
  2. W okresie od 1-8.XI można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami…..
  3. Ogłoszenie Szkoły w Podniebylu
  4. Do związku małżeńskiego przygotowuje się:

Wierdak Waldemar Józef, s. Stanisław, Maria Serwańska, zam. Kobylany 53 – Gawron Ewa Malwina, c. Kazimierz, Grażyna Munia, zam.   Kopytowa 263, zap. I

Lepucki Przemysław Kamil, s. Marek, Lidia Szczur, zam. Szczepańcowa, ul. Słoneczna 5 – Munia Izabela,c. Grzegorz, Renata Jaskółka, zam. Kopytowa 77, zap. I

XXVI Tydzień Okresu Zwykłego

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Adoracja NS w czwartek i piątek od godz. 16.00 z możliwością spowiedzi. Przypominam że w tygodniu Msze św. będą o godz. 17.00 zaś różaniec w niedzielę o godz. 16.00
  2. Spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania w piątek – klasy 6, 7, II i III GIM.
  3. Do chorych pojedziemy w godzinach ustalonych z nimi.
  4. Dziś rozpoczynają się nabożeństwa październikowe, za odmówienie różańca możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami….
  5. Dzisiejsza taca Mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  6. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. MB Królowej Rodziny Pani Hac Maria.
  7. W sobotę (7.10) nasza parafia będzie przeżywać odpust. Msze św. będą o godz. 8.00, 11.30- msza św. odpustowa i 17.00.
  8. Dziękuję panom za pomoc przy uprzątnięciu blachy, desek i starych krokwi z przedsionka Kościoła; Panu Jan  Ziemba, Jakub Sajdak, Adam Stefański, Daniel Stefański – dziękuję za użyczenie samochodu, Władysław Jabłoński z SYNEM oraz Jan Pepera. Bóg zapłać
  9. Podziękowanie za sprzątanie kościoła

XXVIII Niedziela Zwykła 15 października 2017 r.

1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na stypendia dla dzieci z rodzin biednych a zdolnych fundowanych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.
  3. W sobotę odbędzie się pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry. Zapraszamy wszystkich zatroskanych o powołania.
  4. Dziś po każdej Mszy św. będzie liczenie wiernych uczestniczących na niedzielnej Mszy św. i przystępujących do komunii św.
  5. OSP PRZEPROWADZI ZBIÓRKĘ płodów rolnych NA RZECZ SEMINARIUM DUCHOWNEGO W PRZEMYŚLU  - sobota 21 października – Kopytowej od godz. 9.00 od strony Podgóra 2 w kierunku Stanowisk, zaś w Podniebylu od godz. 15.00.
  6. Proszę o zadbanie swoich grobów na cmentarzu z racji Uroczystości Wszystkich Świętych.
  7. Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej we wtorek bezpośrednio po nabożeństwie październikowym.
  8. Podziękowanie za sprzątanie kościoła.

XX Tydzień Okresu Zwykłego

1. We czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła, a w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej
  2. W sobotę msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00 z racji Uroczystości NMP Częstochowskiej.
  3. W niedzielę ks. Bp Stanisław Jamrozek udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży o godz. 14.00. Jest to również Uroczystość Gminnych Dożynek, które będziemy przezywać w naszej parafii 27.08.2017 o godz. 14.00.
  4. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Wojciecha Pana Buczyński Fryderyk.
  5. Spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem…..
  6. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
  7. Intencje Mszy św.