Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 28.05.2017

1. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
  2. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny
  3. We środę zakończenie nabożeństw majowych
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek i piątek wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 z możliwością spowiedzi.
  5. Do chorych pojedziemy w dniach ustalonymi z chorymi.
  6. Dzisiaj w Archikatedrze święcenia diakonatu, a za tydzień święcenia kapłańskie.
  7. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Apostolat trzeźwości
  8. Ogłoszenie organizatorów pieszej pielgrzymki do Częstochowy
  9. Informacja Pana Dyrektora ZSP w Kopytowej
  10. OGŁOSZENIE dla rodziców oddziału przedszkolnego – dziś o godz. 17.00 w Domu Ludowym odbędzie się spotkanie rodziców nieprzyjętych dzieci do oddziału przedszkolnego. Serdecznie zapraszamy również osoby zainteresowane.
  11. Serdecznie dziękuję Radzie Parafialnej za usuniecie kostki obok kościoła; Panu Faber Adam z synem Danielem, Jabłoński Władysław, Jaskółka Stanisław, Jakubowski Karol, Tabiś Stanisław, Gierlicki Jan, Wasłowicz Zofia, Misiołek Janusz. BÓG ZAPŁAĆ