Zesłanie Ducha Świętego 4 czerwca 2017 r.

1. Dziś możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu…”
  2. W poniedziałek, święto NMP Matki Kościoła.
  3. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego
  4. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  6. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. Matki Kościoła Pani Sysoł Wioletta.
  7. Dziękuję panu Rafał Skrzęta za przywóz desek i prace przy Kościele oraz Rodzinie Kurcoń Sbina i Wojciech za użyczenie samochodu i widlaka. Dziękuję również sportowcom za pomoc w wyniesienie metalowych  schodów z Kosciołą. Bóg zapłać
  8. W tym roku Uroczystość Bożego Ciała będzie w rejonie stanowiska przy rodzinie Malinowski. Bardzo proszę mieszkańców o przygotowanie ołtarza głównego na Uroczystość Bożego Ciała.
  9. Dziękuję dziesiętnikom za zebrane ofiary w miesiącu maju, proszę o odebranie list na miesiąc czerwiec.
  10. Do związku małżeńskiego przygotowuje się:

Długosz Przemysław Jan, s. Stanisława i Ryszardy Jantoń, zam. Rzeszów ul. Solarza 8/36 – Kobak Sabina Maria, c. Marka i Elżbiety Munia, zam. Kopytowa 244, zap. I