1. –  7. XI. 2021 r.  XXXI tydzień zwykły.

- w poniedziałek w Uroczystość Wszystkich Świętych 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i o godz. 11.00.

Po sumie procesja na cmentarz.

- we wtorek w Dzień Zaduszny 2 Msze św. o godz. 7.00i o godz. 16.00 i procesja na cmentarz.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i o godz. 11.00,

Msza św. w dni powszednie codziennie o godz.17.00,

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w czwartek św. Karola Boromeusza, biskupa.

3. W niedzielę składka na potrzeby archidiecezji.

4. W Uroczystość Wszystkich Świętych prosi się by Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 poprowadziła Róża Różańcowa Królowej Wszystkich Świętych Pani Dziadosz Barbary, a w niedzielę świętego Jana Pawła II, Pani Ruszel Kazimiery.

5. Dziś będzie możliwość wsparcia materialnego ofiarami do puszek po Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00 kosztownego leczenia i rehabilitacji małego Filipka Wasłowicza z Żarnowca. Dla ofiarodawców przyjaciele przygotowali słodki upominek. Bóg zapłać za każdy dar serca i modlitwę.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych jak co roku kwesta na naszym cmentarzu na cele cmentarza. Z góry Bóg zapłać wolontariuszom za podjęty trud.

7. Prosimy o to by nie wywozić śmieci i gruzu na pole, które jest przeznaczone na cmentarz.

8. Bóg zapłać Klubowi Polonia z Panem Prezesemza ofiarowanie jak chryzantem do naszej świątyni.

9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Zachęca się do spowiedzi, Komunii św. i odpustów które mogą wysłużyć naszym zmarłym miłosierdzie Boże i szczęście wieczne.

W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny możemy zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunki jakie należy spełnić to:                   - nawiedzenie kościoła, lub kaplicy,

- odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga, oraz jakiejkolwiek modlitwy w int. Ojca świętego.

W listopadzie codziennie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Warunki:

- nawiedzenie cmentarza,

- odmówienie na nim Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa za zmarłych oraz za Ojca św.

Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny a w pozostałych dniach cząstkowy.

Pomocą modlitewną naszym zmarłym są również wypominki którymi będziemy modlić się za naszych zmarłych po każdej Mszy św. o godz. 17.00. Kartki wypominkowe wyłożone są w kościele,  prosimy wrzucać je do skrzynki wypominkowej znajdującej się przed ołtarzem.

10. 1 XI jak i 2 XI można będzie po procesji poprosić o poświęcenie grobów swoich najbliższych.

11. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic Różańcowych.

12. W tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek spowiedź i Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00.

13. W pierwszy piątek nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną.

14. W pierwszy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. VI, VII i VIII.

15. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

16. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

17. Intencje Mszalne.