XVII Tydzień Okresu Zwykłego - 30.07.2017

1. We wtorek rozpoczynamy sierpień –miesiąc trzeźwości.
  2. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy zwłaszcza proboszczów.
  3. W niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.
  5. We środę 2 sierpnia w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjumnkuli”.
  6. W piątek po mszy św. będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. Królowej Wszystkich Świętych pani Dziadosz Barbara.
  8. Do związku małżeńskiego przygotowuje się:

Mazurkiewicz Ireneusz, s. Jerzy, Katarzyna Gryziec, zam. Stary Żmigród 36 – Szymbara Krystyna, c. Tadeusz, Barbara Bierdż, zam. Kopytowa 264, zap. III

Chyżyński Tomasz Paweł, s. Tadeusz Zofia Socha, zam. Wrocanka 27 – Gęsiak Ewa Agata, c. Eugeniusz, Maria Pudło, za. Kopytowa 269, zap. I