21. – 27. II. 2022 r. VII Niedziela Zwykła

Msza św. w dni powszednie o godz.  17.00 (poza sobotą – patrz niżej).

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2. Bóg zapłać za dar serca tym parafianom, którzy ofiarowali niepotrzebne im okulary potrzebującym w Afryce i Papui Nowej Gwinei.

3. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Matki Kościoła  P. Wioletty Sysoł.

4. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

5. W wielu parafiach w całej Polsce odbywają się modlitwy, adoracje eucharystyczne za Polskę i o pokój na Ukrainie i w Europie.

Nasza parafia również podejmie tę inicjatywę modlitwy za Ojczyznę w której dokonuje się wiele zmian, w intencji o jedność, zgodę i powrót naszych rodaków do Boga i o pokój na Ukrainie i w Europie.       W związku z tym zapraszamy w najbliższą sobotę 26 lutego na Mszę św.  godz. 20.00 ( Mszy św. o 17.00 nie będzie) by po niej modlić się odmawiając różaniec w wyżej wymienionych intencjach przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i zakończyć Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

Zapraszamy wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, ludzi wiary i którym leży dobro Ojczyzny na sercu i sprawa pokoju.

6. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Łukasz Marcin Sujkowski ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej i Katarzyna Maria Sujkowska z domu Cichoń, ur. w Krośnie, zam. Kopytowa. Zapowiedź II.

8. Intencje Mszalne.