4 – 10 IV 2022 r. V Niedziela Wielkiego Postu

Msza św. w dni powszednie o godz.  17.00,

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace przy kościele.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza środa i czwartek miesiąca.

5. Jutro 4. IV. rozpocznie się czyszczenie i sprawdzanie przewodów dymowych przez kominiarzy na terenie naszej parafii, którą podejmie Usługowy Zakład Kominiarski.

6. Spowiedź wielkopostna w naszej parafii będzie w poniedziałek 4 IV w godzinach od 10.30 do 12.00 i od 15.00 do 17.00 (z przerwą w spowiedzi od 16.00 do 16.30).

7. Dziś składka na WSD.

8. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom Różańcowym:

- pw. św. Jadwigi Królowej P. Borys Kazimiery, pw. Maksymiliana Marii Kolbe P. Jana Gierlasińskiego, pw. Św. Rodziny Hac Marii, pw. Matki Bożej Różańcowej P. Teresy Witka, pw. Św. Jana Pawła II P. Kazimiery Ruszel, pw. Św. Faustyny Kowalskiej P. Zofii Krzysik, pw. Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz, pw. Matki Bożej Fatimskiej P. Marii Zajdel, pw. Św. Stanisława bpa P. Kazimierza Kubackiego, pw. Św. Faustyny P. Buczyńskiej Aleksandry, św. Wojciecha P. Buczyńskiego Fryderyka.

9. Szkoła Podstawowa w Kopytowej zaprasza na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 6. IV. w godzinach od 15.00 do 17.30 w budynku szkoły.

10. 10 kwietnia w niedzielę, już po raz 13 odbędzie się kwesta na rzecz krośnieńskiego hospicjum pod nazwą Pola Nadziei. Żonkile, które otrzymają darczyńcy są wyrazem nadziei. Żonkile wykonują dzieci wraz z nauczycielami z naszej szkoły.

11. Jeśli pogoda pozwoli, w  piątek  Parafialna Droga krzyżowa przez naszą parafię po Mszy św. o godz. 17.00. Proszę by o bezpieczeństwo na drodze i kierowanie ruchem zatroszczyła się OSP Kopytowa i Podniebyle.

12. W niedzielę o godz. 10.30 Droga krzyżowa, o godz. 11.00 Gorzkie Żale a po nich Msza św.

13. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm.

14. Bóg zapłać dziesiętnikom za trud a ofiarodawcom za złożone ofiary w marcu kwocie …….. Prosimy o odebranie list na miesiąc kwiecień.

15. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

16. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

17. Intencje Mszalne.

18. Ze względów zdrowotnych z funkcji P. Kościelnej zrezygnowała dotychczasowa kościelna Pani Jaracz Kazimiera. Modlimy się dla niej o dar powrotu do zdrowia składając serdeczne Bóg zapłać za pracę i włożony z wiarą trud służby Bogu i ludziom.

Jednocześnie proszę Radę Parafialną i wszystkich parafian o to by zadbać o nowego, nową lub np. dwóch nowych kościelnych. Zbliża się Wielki Tydzień, święta wielkanocne, kiedy funkcja kościelnego jest bardzo potrzebna. Jeśli ktoś z parafian chciał by podjąć taką funkcje zapraszamy by się zgłosił.