- w niedzielę o godz.8.00, 9.30, i 11.00, przez cały tydzień o godz.17.00.
              2. Informacja dla mieszkańców Gminy Chorkówka. W związku z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań, Wójt Gminy Chorkówka przekazuje do wiadomości, że jest to zadanie realizowane przez Główny Urząd Statystyczny a Urzędy Gmin są ustawowo zobowiązane do pomocy w realizacji spisu. Spis jest obowiązkowy dla nas wszystkich. Jeden z domowników może spisać wszystkie osoby z nim zamieszkujące. Jeżeli ktoś nie spisze się samodzielnie przez stronę internetową spis.gov.pl, może spisać się w Urzędzie Gminy pokój nr 3 na parterze korzystając z pomocy pracowników. Do mieszkańców, którzy nie spiszą się przez internet, będzie telefonował rachmistrz, aby dokonać spisu telefonicznie. Rachmistrze spisowi dzwoniąz telefonu 22 828 88 88. Jest to nr jednakowy w całej Polsce. Prosimy o aktywniejszy udział w spisie i udzielanie rachmistrzom odpowiedzi. Szczegóły na stronie internetowej spis.gov.pl oraz na stronie gminy. Wójt Gminy Chorkówka, Grzegorz Węgrzynowski.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęca się do udziału w procesjach eucharystycznych.
W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się o poprowadzenie Różę pw. Matki Bożej Fatimskiej Pani Zajdel Marii.

6.Bóg zapłać za tak liczną obecność modlitewną podczas Uroczystości Bożego Ciała i procesji wszystkim parafianom oraz tym, którzy podjęli trud wykonania ołtarzy wokół kościoła, OSP zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla, dziewczynkom za sypanie kwiatów, chłopcom za dzwonienie, niosącym obrazy i figury, Pani kościelnej, Pani Organistce, scholii,  ministrantom i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w modlitewnym przeżyciu Uroczystości Bożego Ciała.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie i prowadzili ją podczas Archidiecezjalnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłą sobotę.

8. Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłym tygodniu podjęli wszelkie prace wokół kościoła.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10.Spotkanie przygotowujące do s. bierzmowania klasy 8 u nasw Kopytowej we wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 zaś Triduumw Łubnie w piątek, sobotę i następny poniedziałek na godz. 18.00 (11, 12 i 14 czerwiec).
W sobotę 12 czerwca w Łubnie egzamin przed ks. dziekanem. Wszystkie te spotkania są obowiązkowe.

11. Na jutro po Mszy św. i procesji a więc ok. 17.45 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

12. Bóg zapłać za ofiary zebrane w maju w kwocie… Proszę dziesiętników o odebranie list na miesiąc czerwiec.
            13. Dziś składka na WSD.
            14. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.