Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r.

 

  1. Zapraszamy na odpust parafialny ku czci św. Maksymiliana Kolbe. Msze św. będą w naszej parafii o godz. 8.00 i 18.00 z racji tego, że w Głowience w tym roku Msza św. odpustowa jest o godz. 11.00.
  2. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcamy wieńce ziół i kwiatów. Uroczyste wprowadzenie wieńców dożynkowych będzie w tym dniu przed Mszą św. rozpocznie się pokropieniem wiernych. Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00.
  3. Dożynki Gminne w tym roku będą w Bóbrce 19.08.2018 r, o 13.30 zbiórka delegacji wieńcowych obok remizy 0SP w Bóbrce, o 14.00.  Msza św.
  4. W dniach 8-9 września organizowana jest pielgrzymka do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa. Wyjazd 7 września w piątek wieczorem spod parkingu Kościoła. Koszt pielgrzymki ok. 170 zł. Zapisy u księży w zakrystii.
  5. Serdeczne podziękowania za wniesienie ławek i konfesjonałów do kościoła zawodnikom i sympatykom Ludowego Klubu Sportowego „Polonia” Kopytowa oraz panu Munia Tomasz ze Stanowisk.
  6. Już dziś zapraszam wszystkich parafianoraz rodziny i zaprzyjaźnionych gości na piknik parafialny w dniu 26 sierpnia przy Domu Ludowym. Jest możliwość zakupienia obiadów przygotowanych przez panie z KGW. Uzyskany dochód w całości przeznaczymy na remont naszego Kościoła parafialnego. 
  7. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Majkut Mateusz Kamil, s. Krzysztofa, Ewy Szajna, zam. Kopytowa 86 – Makiel Elżbieta Paulina, c. Marek, Alicja Ziębka, zam. ul. Kręta 42, 38-400 Krosno, zap. III
  8. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła. Na poniedziałek zapraszam obie grupy, aby przygotować Kościół i obejście Kościoła do odpustu parafialnego.
  9. Intencje Mszy św.

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.