V Tydzień Wielkiego Postu 7.4.2019

1. Różaniec w najbliższą niedzielę o godz. 8.00 poprowadzi Róża p.w. św. Łucji Pani Krzysik Zofii.
  2. Gorzkie Żale o godz. 15.30
  3. Droga Krzyżowa o godz. 17.30
  4. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, czyli niedziela Palmowa. Palmy będą poświęcane na mszy św. o godz. 8.00 i 11.00.
  5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  6. Od 12 kwietnia w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Rozpoczną się one Mszą św. o godz. 18.00 po niej Msza św. w plenerze – pójdziemy drogą cmentarna w kierunku rodziny Szczur, na Budy I. Zakończymy naszą parafialną Drogę Krzyżową przy krzyżu misyjnym obok Kościoła. Proszę poszczególne osoby ze stowarzyszeń i organizacji kościelnych i społecznych o wyznaczenie osób do czytania Drogi Krzyżowej i niesienia Krzyża.
  7. Zaproszenie – Wójt Gminy Chorkówka, Dyrektor GOK I Koło Gospodyń Wiejskich w Zręcinie – zapraszają na XX Karpacką Wielkanoc 13 kwietnia w Domu Ludowym w Zręcinie.
  8. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kopytowej zaprasza na kiermasz wielkanocny 13 i 14 kwietnia po Mszy św. w Kościele. Na kiermaszu będzie można zakupić stroiki świąteczne, palmy, kartki, ozdoby i wypieki wykonane przez uczniów i ich rodziców.
  9. Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej
  10. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
  11. Intencje Mszy św.