1 – 7. VIII 2022 r. XVIII Niedziela Zwykła

- W Niedzielę o godz. 8.00, i 11.00 (porządek wakacyjny)

- W dni powszednie:

a) w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

b) we wtorek czwartek i sobotę  o godz. 7.00

2. Jutro rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Podejmijmy modlitwę i abstynencję lub ograniczmy spożywanie napojów alkoholowych w intencji naszej Ojczyzny oraz za braci i siostry zniewolonych alkoholizmem oraz ich bliskich cierpiących z tego powodu.

3. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła A. Katolicka w int. o trzeźwość narodu.

4. We wtorek w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkulę”        Skorzystajmy w miarę możliwości z tego daru Kościoła.

5. W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, prezbitera, patrona kapłanów. Polecamy w modlitwie wszystkich duszpasterzy.

6. W sobotę Święto Przemienia Pańskiego.

7. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. W piątek godzinę przed Mszą św. a więc od godziny 18.00 spowiedź, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

8. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy     by o kościół i jego obejście zatroszczyli się……………………

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

11.  Intencje Mszalne.