22 - 28 ViII 2022 r.  XXI tydzień zwykły.

- W Niedzielę o godz. 8.00, i 11.00

- W dni powszednie:

a) w poniedziałek ze względu na odpust parafialny w Łubnie Msza św. o godz. 18.00

a) w środę i piątek o godz. 19.00

b) we wtorek czwartek i sobotę  o godz. 7.00

2. W piątek Uroczystość NMP, Częstochowskiej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, tak więc możemy je spożywać.

3. Bardzo prosimy, aby w najbliższą niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 poprowadziła  Róża Różańcowa św. Łucji P. Zofii Krzysik.

4. Rada Sołecka Kopytowa, KGW Kopytowa i wiejskie organizacje społeczne serdecznie zapraszają na Piknik rodzinny „Święto Ziemniaka, pieroga i chleba” w najbliższą niedzielę 28 sierpnia 2022 roku w godzinach od 14.00 do 22.00 z różnymi atrakcjami a od 18.00 do 22.00 na zabawę taneczną z zespołem „Weekendowcy”.

Mile widziana jest wszelka pomoc organizatorom w postaci czynnego zaangażowania się w przeprowadzenie pikniku, czy dary w postaci ziemniaków.

5. Dziś odbędą się dożynki gminne w Świerzowej Polskiej. Zbiórka delegacji wieńcowych o godz. 13.45 obok stadionu sportowego w Świerzowej Polskiej a o 14.30 Msza św. polowa.

6.  Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

7. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.