5 – 11 IX.  2022 r.  XXIII tydzień zwykły.

-  codziennie pół godziny wcześniej a więc o godz.  18.30.

- we wtorek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła w czwartek  święto Narodzenia NMP – dzień dziękczynienia za zbiory i modlitw o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.

3. W najbliższą niedzielę błogosławieństwo ziarna siewnego po wszystkich Mszach świętych.

4. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Sławomir Kułak ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej i Malwina Trygar ur. w Krosnie, zam. we Wróbliku Szlacheckim, par. Wróblik Królewski, zap. I.

5. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Pokoju, P. Wasłowicz Zofii.

6. Jak zauważyliśmy od strony drogi zostały wzięte niektóre stare ławki do wycięcia spodów, piaskowania, czyszczenia i malowania. Prace będą wykonywane systematycznie. Bóg zapłać Panom za pomoc przy przenoszeniu i przewożeniu. Bóg zapłać Domowi Senior Plus za kwiaty przy figurze w. Józefa.

7. W środę na spotkanie po Mszy św. na godz. 19.20 zapraszam Radę Parafialną.

8. Dziś tajemnic różańcowych.

9. Dziś taca na WSD.

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

12. Intencje Mszalne.