Zesłanie Ducha Świętego – 09 czerwca 2019 r.

1.     Dziś Uroczystość Zesłania Ducha św. Za publiczne odmówienie hymnu  O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2.     Jutro święto NMP Matki Kościoła.

3.     W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

4.     W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.

5.     Różaniec w najbliższa niedzielę poprowadzi Róża p.w.  św. Wojciecha Pana Buczyński Fryderyk.

6.     W sobotę 15.06  młodzież klasy III gim. i VIII otrzyma Sakrament Bierzmowania. Spowiedź przed Bierzmowaniem będzie w środę i czwartek.

7.     Podziękowanie za zebrane ofiary w miesiącu maju. Listy są do odebrania w zakrystii na miesiąc czerwiec

8.     Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.

9.     Intencje Mszy św.