19 – 25 IX.  2022 r.  XXV tydzień zwykły.

-  codziennie o godz.  18.30.

- poza wtorkiem i sobotą kiedy Msza św. będzie o godz. 7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. Dziś niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

3. Dziś również święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży. Módlmy się za nasze dzieci i młodzież o wstawiennictwo ich patrona oraz o głęboką wiarę w Boga.

4. 1 i 2 października w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie rekolekcje z ojcem Antonello Cadeddu, zaś 5 i 6 listopadana hali sportowej MOSiR w Krośnie rekolekcje „Lęk jest pokusą” z ks. Dominikiem Chmielewskim oraz zespołem Mocni w Duchu.

5. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Królowej Wszystkich Świętych, P. Barbary Dziadosz.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

7. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

8. Intencje Mszalne.