Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

XXII Niedziela Zwykła – 01 września 2019 r.

 

  1. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 9.00. Zapraszam dzieci rodziców grono pedagogiczne a w sposób szczególny zapraszam tych którzy nie mogli rozpocząć swojej edukacji z racji wybuchu wojny.
  2. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W środę nowenna do św. Józefa, w czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św., w pierwszą sobotę czcimy Maryję i chciejmy odprawić 5 pierwszych sobót miesiąca.
  3. W przyszłą niedzielę dziękujemy Panu Bogu za zbiory i modlimy się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolnika.
  4. Dziś  w naszej parafii jest organizowany przez organizacje społeczne i kościelne „Piknik Pieczonego ziemniaka”. Zapraszam w imieniu własnym i wszystkich organizacji społecznych i kościelnych. Możliwość zakupu obiadu, placków, i innych dań. Możliwość wsparcia poprzez zakup cegiełki oraz licytacji cennych przedmiotów.
  5. Dziś składka na WSD w Przemyślu.
  6. Podziękowanie za złożone ofiary w miesiącu sierpniu i proszę dziesiętników o odebranie list na miesiąc wrzesień.
  7. Ze zbiórki na remont Kościoła zebrano kwotę………….. wpłaciło ……….. 50% …………… 0 …………..
  8. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. MB Różańcowej Pani Witka Teresa.
  9. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
  10. Intencje Mszy św.

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.