10 – 16 X  2022 r.  XXVIII tydzień zwykły.

- codziennie o godz.  17.30.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. Dziś Dzień Papieski i składka po Mszach św. do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Codziennie nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 17.30.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

Dzieci, które otrzymały planszę, codziennie otrzymują naklejki z imionami Matki Bożej.

4. W środę zapraszam na spotkanie Akcję Katolicka.

5.  Dziś liczenie wiernych comunikantes i dominikantes. Prosimy o wychodzenie tylko głównymi drzwiami powoli tak, aby można było dokonać liczenia wiernych.

6. W piątek w naszej parafii przeżyliśmy parafialny odpust  ku czci Matki Bożej Różańcowej. Serdeczne Bóg zapłać tym, z parafian, którzy w nim uczestniczyli, modlili się oraz tym, którzy przygotowali oprawę duchową, zewnętrzną i materialną. Bóg zapłać OSP Podniebyle, Panom z Rady Parafialnej, Kołom Gospodyń Podniebyle, Krzyżówki i Stanowiska oraz szkolnej młodzieży żeńskiej, Panu kościenemu, ministrantom, prowadzącym modlitwy, Pani Organiostce i scholi, Paniom             w kuchni i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu i przeżywaniu naszego odpustu parafialnego.

7. Bóg zapłać ofiarodawcom i dziesiętnikom. W miesiącu wrześniu zebrano ofiary                              w kwocie ............zł. Bardzo prosimy o odebranie list na miesiąc październik.

8. Uszyliśmy nowy feretron oraz nowe horągwie (zostanie jeszcze doszyty św. Maksymilian). Materiał na nie został ufundowany z dochodów z tzw. "Ziemniaka, Pieroga i Chleba" Bóg zapłać natomiast obu Kołom Gospodyń Wiejskich w Kopytowej za uszycie nowego feretronu i nowych chorągwi oraz Pani za odtworzenie haftu do jednej chorągwi.

9. Bóg zapłać rodzinie z naszej parafii za ufundowanie świec maryjnych które są ustawione przy ołtarzu.

10. Została wykonana przesuwna brama do kościoła w przedsionku. Koszt 7 tyś. (w tym 6 tyś. z tzw.  "Ziemniaka Pieroga i Chleba" a 1 tyś. z pieniędzy parafialnych).

11. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

12. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

13. Intencje Mszalne.