II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 5. I. 2020 r.

1. Jutro w poniedziałek 6 stycznia Objawienie Pańskie. Msze święte o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

Błogosławieństwo kredy i kadzidła.

2. Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godzinie 7.00 (rano) ze względu na szkołę i wizytę duszpasterską poza sobotą kiedy Msza św. będzie o godz. 8.00

3.Msze św. w niedziele i święta w naszej parafii będą się odbywać o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. (chyba że zostaną ogłoszone inaczej).

Nie będzie więc Mszy św. o godz. 16.00.

4. W najbliższą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego - zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego choć kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

5.  Dziś składka na WSD, jutro na Misje.

6. Akcja Katolicka jak co roku zaprasza dzieci pierwszokomunijne na Konkurs Szopek. Szopki przynosimy do dziś do zakrystii a rozstrzygnięcie konkursu podczas Opłatka Parafialnego jutro 6 stycznia 2020 r.

7.  Różaniec w najbliższą niedzielę wyjątkowo nie będzie poprowadzony. Przyczynę podam za chwilę. Nadal proszę o modlitwę różańcową w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca za siebie nawzajem i za naszą parafię o wypełnienie woli Bożej, i by zapanowała w naszej parafii jedność, zgoda i głęboka ufność Bogu.

8. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kopytowej serdecznie zaprasza dzieci szkolne oraz rodziny z małymi dziećmi na zabawę choinkową, która odbędzie się 12 stycznia w Sali Domu Ludowego w Kopytowej od godz. 14.00. W programie wspólne zabawy, słodki poczęstunek, gry i zabawy. Zabawę poprowadzi Pani animatorka. Koszt rodzica z dzieckiem wynosi 15 zł w tym poczęstunek dla maluszka oraz kawa i ciasto dla rodzica. Zapisy do 8 stycznia (czwartek).

9. Za tydzień w niedzielę w naszej parafii gościć będziemy grupę artystyczną „Maskarada”, która wystawi widowisko „Bożonarodzeniowa Refleksja”. Abyśmy mogli ją wszyscy obejrzeć zostanie wystawiona dwa razy między Mszami świętymi a więc bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8.00oraz bezpośredniopo Mszy św. o godz. 10.00.

Zapraszam byCi parafianie, którzy przychodzą na Mszę św. o godz. 10.00 pozostali po Mszy św. w kościele obejrzeć widowisko a Ci, którzy chcą uczestniczyć we Mszy św. o 11.30, by przyjść wcześniej a więc około 10.45 gdyż po Mszy św. o godz. 11.30 nie będzie już wystawiane widowisko.

10. Z wizytą duszpasterską i błogosławieństwem kolędowym naszych domów i nas samych udam się w następującej kolejności:

- We wtorek 7. I. 2020 r. -  od godziny 15.00 dalsza część Podniebyla - Skrzypieniec od Państwa Gajda a potem dalsza część od Państwa Jawin i za P. Sołtys w stronę Porąb.

- w środę 8. 01. 2020 r. od godz. 16.00 od Stanowisk od P. Zofii Wasłowicz główną drogą w stronę kościoła bez Bud I i II

- w czwartek 9. I. 2020 r. od 15.00 dalsza część w stronę kościoła i krzyżówek główna drogą bez Bud I i II

- w piątek 10. I. 2020 r. od 15.00 od Dworu w stronę krzyżówek plus Zawodziany

- sobota 11. I. 2020 r. od 9.00 Budy I i II zaczynając od strony cmentarza

Bardzo proszę by jeśli to możliwe o podwiezienie samochodem, Gdyby to nie byłomożliwe proszę wcześniej zgłosić. Bóg zapłać za zrozumienie.

11. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…