24 - 30 IV 2023 r. III Niedziela Wielkanocy

- od poniedziałku do soboty Msza św. o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. Jutro Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. Dziś w niedzielę i jutro w poniedziałek w naszej parafii gościmy misjonarzy z Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny, którzy niosą Globalną Misję Przymierza Dwóch Serc - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Przybyła do nas również Pielgrzymująca Papieska Figura Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy rodziny naszej parafii do intronizacji  w naszych rodzinach Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi jako wypełnienie wezwań tych Dwóch Serc oraz S. Łucji z Fatimy i św. Jana Pawła II. Bóg zapłać ks. Andrzejowi Skroblickiemu i misjonarzom za przybycie, za słowo Boże i wspólną modlitwę. Zapraszamy kto może wszystkich parafian również jutro na Mszę św.

5. Na poniedziałek, wtorek i środę zapraszam na Mszę św. kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania klasy 8.00 zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla.

6. Na czwartek i piątek zapraszam dzieci rocznicowe – klasa IV.

7. Na sobotę zapraszam dzieci pierwszokomunijne – klasa III.

8. W niedzielę różaniec prosimy by poprowadziła Róża różańcowa Mt. Bożej Fatimskiej P. Zajdel Marii.

9. W związek małżeński ma zamiar wstąpić Patrycja Leśniowska zam. w Kopytowej i Grzegorz Adamik zam. Świezowa Polska. Zapowiedz I.

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

11. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …