V TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO 11 – 17. V. 2020 R.

Mimo tego, że w naszej świątyni może przebywać jednocześnie 26 osób i nawet jeśli nie możemy uczestniczyć we Mszy św.  przychodźmy przede Mszą św. choć na chwilę na modlitwę.

1.Transmisja Mszy św. z naszej parafialnej świątyni z internetowej strony naszej parafii w każdą niedzielę i święto o godz. 11.30. Transmisja będzie nadawana do czasu ustania pandemii i zezwolenia na uczestnictwo we Mszach św. w kościele.

2. Codziennie  nabożeństwa majowe o godz. 18.00

3. W najbliższym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:

- w czwartek świętego Macieja, Apostoła,

- w sobotę świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

4. Serdeczne Bóg zapłać za prace wykonane w minionym tygodniu wokół naszej świątyni:

- Paniom za pracę przy kwiatach wokół świątyni,

- Panu za pracę widlakiem wokół kościoła,

- Panom za pracę przy układaniu kamienia na skarpie przy kościele,

- Ojcom dzieci Pierwszokomunijnych za pracę również przy układaniu kamienia na skarpie przy kościele.

5. Podczas spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych ustaliliśmy, że jeśli Pan Bóg pozwoli i nie wynikną żadne przeciwskazania Pierwsza Komunia Święta dzieci klasy III odbędzie się 28 czerwca tego roku.

6. W związek małżeński mają wstąpić następujące osoby: Marcin Woźniak, syn Mariana i Elżbiety Bobusia zam. Podniebyle i Magdalena Aszengier córka Marka i Jolanty Józefczyk zam. Zalesie. Zap. II.

7. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…