15 - 21 V 2023 r. VI Niedziela Wielkanocy

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00,

- dodatkowo w czwartek 18 maja Dzień Patrona SP im. św JP II w Kopytowej Msza św. o godz. 8.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. W poniedziałek, wtork i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (tzw. Dni Krzyżowe).

3. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

6. W sobotę rocznica święceń biskupich obecnego wśród nas ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Otaczmy ks. Bpa modlitwą i życzymy wszelkich łask od Pana Boga w posłudze biskupiej i składamy serdeczne Bóg zapłąć za wizytę w naszej parafii i modlitwę w intencji naszej parafii.

7. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Mt. Bożej Królowej Rodzin P. Marii Hac.

8. Za tydzień składka na parafie potrzebujące pomocy.

9. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w kwocie 2700 zł. Zostanie on przeznaczony jako ofiara na misje oraz na złocenie dwóch kielichów i paten do naszej świątyni.

10. Bóg zapłać Paniom za prace przy kwiatach, Panu za prace przy impregnacji i uszczelnianiu przeciekającej Groty Matki Bożej, Panu za piaskowanie kamienia przed kościołem, za troskę o naszą świątynię i obejście, za prace przy impregnacji kamienia wokół kościoła, rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych i bierzmowanych . W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się: Łopatkiewicz Agnieszka, Grzesik Magda, Wasłowicz Wanda, Sanocka Sylwia i Sanocka Gabriela.

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

PODZIĘKOWANIE KS PROBOSZCZA KS. BPOWI

Ekscelencjo!!! Czcigodny księże Biskupie!!!

Wizytacja kanoniczna jest odwiedzeniem przez Pasterza Diecezji – swojej owczarni - rodziny parafialnej.

Jestem ogromnie wdzięczny i w imieniu własnym oraz  parafian dziękuję za Twój trud posługi biskupiej i duszpasterskiej, za Eucharystię, która jest szczytem i źródłem z którego zawsze chcemy czerpać siłę i moc do życia, za wygłoszone Słowo Boże, za przeżycie z nami rocznicy Pierwszej Komunii św. naszych dzieci i udzielenie daru Ducha św. podczas sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Niech słowa, jakie przyszło nam usłyszeć w ciągu tej wizytacji od naszego Biskupa, stanowią dla każdego z nas zachętę na całe lata do jeszcze większego zaangażowania się na rzecz naszej parafialnej wspólnoty. Obiecujemy trwać w miłości Chrystusa, której ty jesteś świadkiem i głosicielem. A otrzymane błogosławieństwo, którego nam udzielasz niech zaowocuje wzrostem i pogłębieniem naszej wiary. Bóg zapłać.