17 – 23 VII 2023 r. XV tydzień okresu zwykłego

- codziennie Msza św. o godz. 8.00,

- w niedzielę Msza św. o godz. 8.00 i o 11.00.

2. W sobotę święto świętej Marii Magdaleny.

3. W niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów i kierowców a ofiary zbierane z tej racji przy pojazdach przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca św. Franciszka. Polecajmy więc Bogu również naszych dziadków i babcie.

4. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa św. Józefa Sebastiana Pelczara P. Zofii Sanockiej.

5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Mateusz Michał Skałuba zam.    w Jaszczwi i Mariola Elżbieta Chorzępa, zam Kopytowa, zapowiedź I.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się (z zeszytu) :

7. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.