2 – 8 X 2023 r. XXV tydzień okresu zwykłego

- codziennie od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17. 00.

- w sobotę Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msze św. o godz. 8.00, i suma odpustowa o godz. 11.00 z procesją z Najświętszym Sakramentem. Pół godziny przed Mszą św, Różaniec.

- w najblizszą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. Dziś składka na WSD.

3. Dziś po sumie i nabożeństwie różańcowym zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek godzinę przed Mszą św.      i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Skorzystajmy również z sakramentu pokuty z racji zbliżającego się odpustu parafialnego.

5. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od ok. godz. 12.00,

6. W piątek spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania        z klasy VI, VII i VIII zaróno z Kopytowej jak i Podniebyla.

7. Dziś rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęca się dzieci, młodzież, rodziców, dziadków     i całe rodziny do tej pięknej i skutecznej modlitwy jaką jest modlitwa różańcowa. Mamy za co Panu Bogu przez ręce Matki Bożej dziękować, przepraszać i prosić, za Kościół o świętych kapłanów       i powołania kapłańskie, za nas, za naszych najbliższych, o wiarę i powrót do Boga do Kościoła do Mszy św. świątecznej wielu z naszych najbliższych i nas, o zgodę i jedność w rodzinach, za naszą Ojczyznę, parafię i wszystkie prace w niej podejmowane.

Szczególnie na codzienne nabożeństwa różańcowe zaprasza się dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00,

8. Bardzo prosimy, aby podczas Odpustu parafialnego obrazy w czasie procesji nieśli:

- Obraz I: Koło Gospodyń Stanowiska,

- Obraz II: Koło Gospodyń Podniebyle,

- Figurę Matki Bożej Fatimskiej KGW Krzyżówki.

Prosimy druchów z OSP Kopytowa i Podniebyle o niesienie podczas procesji krzyża, feretronów i baldachimu.

9. Różaniec w dzień Odpustu parafialnego w sobotę pół godziny przed Mszą św. a więc o godz. 10.30 prosimy aby poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Królowej Jadwigi P. Borys Kazimiery.

10. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.