11 – 17 XII 2023 r. II tydzień adwentu

- codziennie Msza św. o godz. 17. 00, z wyjątkiem soboty kiedy Msza św. będzie o godz. 17. 30,

- a w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00.

2.  Dziś składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie. Dziś również Dzień Modlitw w int. Kościoła na Wschodzie.

3. Msze św. roratnie dla dzieci i młodzieży w poniedziałki, środy i piątki, kiedy towarzyszy nam święty Franciszek w swoim słuchowisku i słowie księdza. Postarajmy się przyjść i zachęcić dzieci w miarę możliwości z lampionami a po Mszy św. dzieci otrzymują plansze i naklejki. abyśmy wspólnie przygotowali się na przyjście Pana w Jego narodzinach.

4. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” których minimalna ofiara wynosi 10 zł. Można też nabyć kalendarz błogosławionej rodziny Ulmów na 2024 rok w cenie 10 zł oraz album o błogosławionej rodzinie Ulmów w cenie 50 zł.

5. Postaraliśmy się o relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Zakupiliśmy też relikwiarz na relikwie, czego koszt wyniósł 1124 zł. Wprowadzenie relikwii do naszej parafii i świątyni, odbędzie się 31 grudnia w Niedzielę Świętej Rodziny. Zapraszamy chętne rodziny do wprowadzenia relikwii bł. Rodziny Ulmów.

6. W niedzielę różaniec prosimy o poprowadzenie Różę Różańcową pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara             P. Zofii Sanockiej. Prosimy zelatorów poszczególnych Róż Różańcowych o doniesienie list braci i sióstr.

7. Bóg zapłać rodzicom dzieci kl. III szkoły podstawowej za ufundowanie gongu liturgicznego jako daru ołtarza z racji I Komunii św. ich dzieci w przyszłym roku, którego koszt wynosi 2 tyś. zł.

8. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej, za odśnieżanie grupom sprzątającym.        W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.