29 I  - 4 II 2024 r. IV tydzień okresu zwykłego

- przez cały tydzień Msza św. pół godziny później a więc o godz. 17. 30 a w piątek o godz. 8. 00 i 17. 30,

- w niedzielę Msza św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

2. W tym tygodniu przypada:

- pierwsza środa miesiąca i pół godziny przed Mszą św. modlitwy Apostolstwa Dobrej Śmierci do Mt. Bożej Bolesnej za członków Apostolstwa, umierających, dusze w czyśćcu cierpiące i za grzeszników o nawrócenie,

- pierwszy czwartek miesiąca i modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II,

- pierwszy piątek miesiąca z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa,

- i pierwsza sobota z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryji od godz. 16. 45.

3. Objazd do chorych w pierwszy piątek od godz. 9. 00, a więc bezpośrednio po Mszy św.

4. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w int. osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji, o nowe święte powołania oraz za siostry zakonne pochodzące z naszej parafii. Msze św. o godz. 8. 00, i 17. 30.

5. W sobotę wspomnienie św. Błażeja i możliwość poświęcenia jabłek.

6. W pierwszy czwartek i piątek od godz. 16. 30, do 17. 30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi świętej. Zachęcamy do obchodzenia pierwszych piątków i sobót szczególnie dzieci pierwszokomunijne z kl. 4 oraz klasy 6, 7 i 8 w ramach duchowego przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego taca na zakony klauzulowe.

W niedzielę taca na potrzeby archidiecezji.

8. W niedzielę różaniec prosimy o poprowadzenie Akcji katolickiej w int. o trzeźwość naszego narodu, za nasze rodziny, kościół i Ojczyznę która potrzebuje w tym czasie szczególnie naszej modlitwy.

Zmiana tajemnic różańcowych.

9. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej za odśnieżanie wokół kościoła  i do kancelarii parafialnej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.