26 II  - 3 III 2024 r. II tydzień wielkiego postu

- codziennie Msza św. o godz. 17. 00. Dodatkowo w piątek na prośbę Pana Prezesa Polonii ze względu na mecz po południu Msza św. o godz. 7.00.

- w niedzielę Msza św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na misje ad gentes.

3. W niedziele Wielkiego Postu jak co roku pół godz. przed sumą o godz.  10. 30  Droga Krzyżowa którą poprowadzi Akcja Katolicka dla tych którzy nie mogą w niej uczestniczyć w piątki. O godz.  11. 00 Gorzkie Żale a po nich Msza św.

Uczestnicząc w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Podczas Gorzkich Żali tradycyjnie będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W środę ostatnia środa miesiąca i pół godziny przed Msza św. modlitwy Apostolstwa Dobrej Śmierci. W zakrystii są do nabycia różańce do Siedmiu Boleści Matki Najświętszej za dobrowolna ofiarę.

6. W zakrystii można nabyć również świece Caritas. Minimalna ofiara 10 zł.

7. W piątek objazd do chorych z Komunią św. od godziny ok. 12. 30. W piątek I piątek, wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16. 00, spowiedź a o godz. 17. 00 Droga krzyżowa i Msza św.

8. W sobotę I sobota miesiąca i nabożeństwo pierwszych sobót o które prosiła Maryja o godz. . 16. 15.

9. Istnieje możliwość nabycia obrazów błogosławionej rodziny Ulmów o rozmiarach 20/30 w cenie 20 zł. Chętnych do zakupu prosimy o zapisywanie się w zakrystii do niedzieli 3 III. Nastąpi potem ich poświęcenie i przekazanie zainteresowanym aby błogosławiona Rodzina Ulmów modliła się u Boga za naszymi rodzinami.

10. W niedziele po Gorzkich Żalach i sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Za tydzień w niedzielę taca na seminarium i gościć będziemy w naszej parafii kleryka z WSD Przemyśl, który podziękuje osobiście za modlitwy i ofiary na rzecz seminarium.

12. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w Wielkim Poście pół godziny przed każdą Mszą św. omadlając i przygotowując naszą parafię do parafialnych misji świętych oraz konsekracji naszego kościoła i ołtarza 13 X 2024 roku oraz w intencji naszej ojczyzny która bardzo potrzebuje naszej modlitwy.

13. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Munia Grzegorz Edward, zam. Nienaszów i Buda Karolina Monika zam. Kopytowa, zapowiedź I.

14. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię                   i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

15. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.