4  - 10 III 2024 r. III tydzień wielkiego postu

- codziennie Msza św. o godz. 17. 00.

- w niedzielę Msza św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś taca na WSD Przemyśl.  Gościmy dziś  w naszej parafii księdza kleryka z WSD Przemyśl, …………………który  swą obecnością dziękuje osobiście za modlitwy i ofiary na rzecz seminarium. Obejmujemy jego oraz całe seminarium duchowne naszą życzliwością i modlitwą.

3. W niedziele Wielkiego Postu jak co roku pół godz. przed sumą o godz.  10. 30  Droga Krzyżowa którą poprowadzi Akcja Katolicka dla tych którzy nie mogą w niej uczestniczyć w piątki. O godz.  11. 00 Gorzkie Żale a po nich Msza św.

Uczestnicząc w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Podczas Gorzkich Żali tradycyjnie będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W środę pierwsza środa miesiąca i pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo do św. Józefa.

6. W pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo do św. Jana Pawła II w int. naszej ojczyzny i prosząc o święte powołania kapłańskie  i zakonne, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16. 00 do godz. 17. 00

7. W zakrystii można nabyć również świece Caritas. Minimalna ofiara 10 zł.

8. We wtorek na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszamy Akcję Katolicką.

9. Istnieje jeszcze dziś możliwość zapisu na nabycie obrazów błogosławionej rodziny Ulmów w cenie 20 zł.

10. Dziś po Gorzkich Żalach i sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w Wielkim Poście pół godziny przed każdą Mszą św. omadlając i przygotowując naszą parafię do parafialnych misji świętych oraz konsekracji naszego kościoła i ołtarza 13 X 2024 roku oraz w intencji naszej ojczyzny która bardzo potrzebuje naszej modlitwy.

12. W tym tygodniu dokończono montaż wszystkich mikrofonów, których koszt wyniósł 3899 zł. Bóg zapłać Panu organiście za zaangażowanie.

13. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu Róży Różańcowej pod wezwaniem św. Jana Pawła II P. Kazimiery Ruszel i pod wezwaniem Królowej Pokoju Pani Zofii Wasłowicz.

14. Bóg zapłać za ofiary złożone w lutym w kwocie……………….Bóg zapłać dziesiętnikom za podjęty trud.

15. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Munia Grzegorz Edward, zam. Nienaszów i Buda Karolina Monika zam. Kopytowa, zapowiedź II.

16. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię                   i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

17. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.