- w niedzielę o godz.8.00, 9.30, i 11.00, przez cały tydzień o godz.17.00.             2. W poniedziałek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i mkęczennika a w czwartek św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

3. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się o poprowadzenie Różę pw. św. Jana Pawła II Pani Ruszel Kazimiery

4. Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłym tygodniu podjęli wszelkie prace wokół kościoła. Rozpoczęliśmy również prace przy dachu plebanii.

5. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

6. Młodzież klasy 8 w najbliższy wtorek w kościele parafialnym w Łubnie o godz. 18.00 przyjmie sakrament bierzmowania. Prośmy dla nich w naszych modlitwach o dary Ducha Świętego a ja będę w ich intencji i ich rodzin sprawował Mszę św. podczas sakramentu bierzmowania w Łubnie.

7. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 19 czerwca
(sobota). Wyjazd z piątku na sobotę, powrót sobota wieczorem.Zapisy do środy u członków Akcji Katolickiej. Dalsze szczegóły po zebraniu informacji o ilości pielgrzymów. Zapraszamy.

8. Zapraszamy również na 41, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4 – 15 lipca 2021 r. Grupa św. Jana z krosna pielgrzymuje w dniach 6 i 7 lipca. Zgłoszenia u ks. Pawła Dzioba pod nrem tel. 697 697 746. Szczegóły również na stronie: pielgrzymka.przemyska.pl

9.Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, biskupi z uznaniem przyjęli decyzję rządu o zmianie ograniczeń sanitarnych w kościołach i budynkach przeznaczonych do sprawowania kultu religijnego. Podjęli także jednogłośnie decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.

10. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Maciej Stanisław Jucha ur. w Krośnie, zam. w Odrzykoniu i Monika Stanisława Kwiatkowska ur. w Rymanowie, zam. w Kopytowej. Zapowiedź I.

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.