5 – 11. VII.  2021 r. XIV tydzień okresu zwykłego.

- w poniedziałek, środa i piątek o godz.17.00.
- we wtorek, czwartek i  sobotę o 7.00rano.
- w niedzielę porządek wakacyjny jak w ubiegłych latach dwie Msze św. o godz.8.00, i 11.00,
            2. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa Matki Bożej Królowej Rodzin, P. Marii Hac. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie i zaangażowali się w kościele i w Sali Domu Ludowego w obchody 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II.
            4. W tym tygodniu pierwsza środa, zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona.

5. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji III Diecezjalną Sztafetę Różańcową. Nie wszyscy mogą fizycznie pielgrzymować na Jasną Górę ale możemy łączyć się modlitewnie i duchowo modlitwą różańcową z pielgrzymami i w wyznaczonych intencjach.
            Nasza parafiatermin Sztafety Różańcowej wyznaczony ma na8 lipiec o godz. 9.20.Bardzo prosimy o zgłaszanie się do tej modlitwy.
            6. Dziś składka na WSD.
            7. Stowarzyszenie „Pro Missio” oraz Green Office Ekologic Sp. Z.o.o. za wiedzą i zgodą ks. arcybiskupa Adama Szala, przeprowadzazbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego(komputery, drukarki, telewizory, radia, telefony, pralki, lodówki, kuchenki, odkurzacze, baterie, akumulatory i inne) z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Misji i Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata.
            Ulotki znajdują się w przedsionku kościoła na komodzie.
Zużyty sprzęt składamy 7 lipca 2021 r. na parkingu przy kościele, przy nowej skarpie w jednym miejscu do godz. 11.00 o której wyżej wymieniona firma odbierze zebrany zużyty sprzęt elektryczny. Z góry Bóg zapłać za pomoc misjom.

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …
            9. AKCJA KATOLICKA ZAPRASZA NA COROCZNĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ DO Św. JANA z DUKLI, patrona Archidiecezji Przemyskiej 11 Lipca (Niedziela ) w intencji o wypraszanie łask dla swoich bliskich i naszej parafii a także jako dziękczynienie za przyjęcie sakramentu bierzmowania (szczególnie zaprasza się tą młodzież) oraz oustanie pandemii koronawirusa i głęboka wiarę w Eucharystię.
            Wymarsz o godz.5.00 spod kościoła w Kopytowej. O godz. 10.30 w Dukli – nawiedzenie Sanktuarium Św. Jana i ucałowanie relikwii ao11.00 Msza Św. 13.30 Powrót autokarem. Chętni na powrót autokarem winni zgłosić swój udział w pielgrzymce wcześniej u członków AK w celu rezerwacji miejsca. Obowiązkowo zabieramy maseczki na usta.Zgłoszenia również  pod numerem telefonu   603926945.
            10. Dziesiętników prosi się o odebranie list na miesiąc lipiec. W miesiącu czerwcu zebrano kwotę …… Bóg zapłać za każdy dar serca ofiarodawcom a dziesiętnikom za podjęty trud.
         11.W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:Paweł Jan Stokłosa ur. w Krośnie, zam. w Jedliczu  i Karolina Jurusik ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej. Zap. I.Damian Piotr Lewandowski ur. w Żorach, zam. w Liverpolu i Katarzyna Elżbieta Woźniak ur. w Krośnie, zam. w Liverpolu. Zap. I. Łukasz Paweł Bober ur. w Brzozowie zam. w Golcowej i Bernadetta Wojtunik ur. w Krośnie zam. w Podniebyle. Zap. I.Tomasz Piotr Wójcik ur. w Krośnie, zam. w Podniebylu i Aleksandra Maria Gorczyca, ur. w Krośnie, zamieszkała w Krośnie. Zap. I.
            12. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.