12 – 18. VII.  2021 r. XV tydzień okresu zwykłego.
 
            1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:
- w poniedziałek, środa i piątek o godz.17.00.
- we wtorek, czwartek i  sobotę o 7.00rano.
- w niedzielę porządek wakacyjny jak w ubiegłych latach dwie Msze św. o godz.8.00, i 11.00,
 
            2. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa Matki Kościoła, P. Wioletty Sysoł..
 
            3. Bóg zapłać wszystkim 10 osobom, które zaangażowały się i podjęły modlitwę podczas Trzeciej Diecezjalnej Sztafety Różańcowej.
 
            4. Bóg zapłać również wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Misji i Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata.
 
            5.Bóg zapłać za troskę o kwiaty wokół kościoła i za wszelkie prace podejmowane w tym tygodniu.      
            6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …
 
            7. Zakończyliśmy prace przy dachu plebanii i garażu. Prace te obejmowały: wymianę gwoździ na wkręty, oczyszczanie komina ze starego tynku, nakładanie siatki i gruntowanie kominów, mycie i odtłuszczanie dachów myjką ciśnieniową, malowanie podkładem, malowanie rynien metalowych i całości dachów farbą nawierzchniową, obróbka czapki komina plus daszek spadowy na kominach, montaż klatek wentylacyjnych, uszczelnianie dachów taśmą dekarską. Koszt całości prac wyniósł…….
 
            8. Dokonano piaskowania kamienia nad skarpą i parkingiem oraz w ogrodzie przed kościołem od strony ulicy oraz piaskowanie i impregnowanie schodów przed głównym wejściem do kościoła. Koszt…..
 
            9.W imieniu Kubusia Zwierzchowskiego,  jego rodziców i wszystkich wspierających zbiórkę prosimy o wsparcie finansowe ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc uratować serduszko i życie czteromiesięcznego chłopca z Bliznego koło Brzozowa. Kubuś ma wadę serca i bez kosztownej operacji w USA nie da się uratować jego życia. Koszt operacji to 6,5 mln zł. Rodzina i społeczność robi co może, by zebrać potrzebną kwotę. Mamy już prawie 2,5 mln zł. Niestety brakuje jeszcze dużo. Prosimy o wsparcie. Za udzieloną pomoc finansową i ofiarowana modlitwę dziękujemy. Kubuś i rodzice.
            Odpowiadając na powyższą prośbę w najbliższą niedzielę przyjadą wolontariusze i można będzie przed naszą świątynią złożyć do puszek złożyć dobrowolną ofiarę na ratowanie życia czteromiesięcznego Kubusia. Bóg zapłać.
 
         10.W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:Paweł Jan Stokłosa ur. w Krośnie, zam. w Jedliczu  i Karolina Jurusik ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej. Zap. II.Damian Piotr Lewandowski ur. w Żorach, zam. w Liverpolu i Katarzyna Elżbieta Woźniak ur. w Krośnie, zam. w Liverpolu. Zap. II. Łukasz Paweł Bober ur. w Brzozowie zam. w Golcowej i Bernadetta Wojtunik ur. w Krośnie zam. w Podniebyle. Zap. II.Tomasz Piotr Wójcik ur. w Krośnie, zam. w Podniebylu i Aleksandra Maria Gorczyca, ur. w Krośnie, zamieszkała w Krośnie. Zap. II.
            11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.
 
            12. Intencje Mszalne: