26. VII – 1. VIII.  2021 r. XVII tydzień okresu zwykłego.

- w poniedziałek, środa i piątek o godz.17.00.

- we wtorek, czwartek i  sobotę o 7.00rano.

- w niedzielę porządek wakacyjny jak w ubiegłych latach dwie Msze św. o godz.8.00, i 11.00,

2. W liturgii Kościoła wspominamy i modlimy się za przyczyną w poniedziałek świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – jest to dzień szczególnej modlitwy za rodziców i osoby w podeszłym wieku, w czwartek świętej Marty, w sobotę św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

3. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa świętej Siostry Faustyny, P. Buczyńskiej Aleksandry.

4. Zbliża się 10 ta rocznica śmierci ks. prob. Kazimierza Stachyry. We wtorek zostanie odprawiona w jego intencji Msza św. oraz wyjeżdżamy autokarem jako parafianie pomodlić się w jego intencji nad jego grobem. Pamiętajmy o naszych zmarłych ks. proboszczach w naszych modlitwach.

5. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

6.Zrobiona została nowa internetowa strona naszej parafii. Bóg zapłać za bezinteresowne zaangażowanie się firmy, która zrobiła dronem zdjęcia kościoła i obejścia a naszemu parafianinowi Krzysztofowi za informatyczną opiekę nad stroną i pracę nad stworzeniem nowej strony. Niech dobry Bóg wynagrodzi poniesiony trud.

7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

8.W związkuze wspomnieniem św. Krzysztofa dziś bezpośrednio po obu Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane do puszek z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Modlimy się również w dniu imienin w intencji ks. Krzysztofa Chudzio.

9.W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:Michał Świszcz ur. w Krośnie, zam. Kopytowa 191  i Magdalena Opatkiewicz ur. w Krośnie zam. Bóbrka,  Zap. II.

Paweł Piotr Niezgoda, ur. w Krośnie, zamieszkały Dobieszyn i Gabriela, Stanisława Kozubal  ur.. w Krośnie, zam. Kopytowa Zap. II.

10. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.