30. VIII - 5. IX.  2021 r.  XXII tydzień zwykły.

1.Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

-  w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00.

- w czwartek i piątek o godz. 17.00

- w sobotę o 8.00rano.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i11.00,

- w piątek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. W środę rozpoczęcie roku szkolnego. Zachęca się dzieci, młodzież, pedagogów, rodziców do zawierzenia tego roku nauki Panu Bogu, skorzystania ze spowiedzi św. i przyjęcia Eucharystii.

Dyrektor SP w Kopytowej informuje, ze rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dniu 1 września, tj. w środę Uroczystą Mszą św. o godz. 9.00.  Rodziców dzieci przedszkolnych oraz klasy pierwszej proszę o opiekę nad dziećmi w czasie Mszy św.  Po Mszy św. uczniowie pod opieką nauczycieli przechodzą do budynku szkoły, gdzie udadzą się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami, którzy przedstawią plan zajęć oraz pozostałe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego, w tym wewnętrzne procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w warunkach pandemii covid 19. Uczniowie klasy IV wcześniej spotkają się z dyrektorem szkoły w sali gimnastycznej.

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne w dniu 3 września w piątek na godz. 16.00. Spotkanie ogólne odbędzie się w Sali gimnastycznej, następnie odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach. Dyr. SP im. JP II w Kopytowej mgr. inż. Włodzimierz Paluch.

4. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00

W pierwszą  środę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona, w czwartek do św. Jana Pawła II, w I piątek, nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę na Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja by wynagradzać zniewagi Jej Niepokalanemu Sercu.

5. W piątek nawiedziny chorych z posługą sakramentalną.Proszę zapisywać chorych w zakrystii. Wyjątkowo wyjazd do chorych będzie o godz. 18.00 a więc po Mszy św. z racji sakramentu małżeństwa po południu.

6. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00prosi się bypoprowadziła Róża Różańcowa świętej Cecylii Pani Katarzyny Buczyńskiej.   Zmiana tajemnic różańcowych.

7. Za tydzień taca na WSD

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

9. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.