20– 26. IX. 2021 r.  XXV tydzień zwykły.

            1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

-  Msza św. codziennie o godz.  17.00, poza środą i sobotą kiedy Mszy św. wieczorem nie będzie gdyż w środę i sobotę Msza św. o godz.7.00.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i11.00,

            2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła ChongHasang i Towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w czwartek św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

            3. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów szczególnie polecajmy telewizje i radio katolickie.

            4. Dziśtaca na Archidiecezjalne Radio Fara.

            5. Dziś po Mszach św. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Parafialny Zespół Charytatywny  zbierają po Mszach św. ofiary do puszek na ratowanie zdrowia małego Krzysia, którego czeka operacja i leczenie poza granicami naszego kraju. Za dar serca i modlitwę z góry Bóg zapłać.

            6. Bóg zapłaćPanom za wniesienie ołtarza polowego do garażu.

            7. Za tydzień liczenie wiernych.

            8. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00prosi się bypoprowadziła Róża Różańcowa Św. Stanisława Bpa, Pana Kazimierza Kubackiego.  

            9. 24 września (piątek) pół godziny przed Mszą Św. o 17.00 zapraszamy na comiesięczną modlitwę w intencji naszej Ojczyzny do św.A.Boboli. Z racji przeżywanego Roku Eucharystycznego możemy również posłuchać krótkich rozważań o tematyce eucharystycznej. Po Mszy Św. spotkanie członków A. Katolickiej oraz wszystkich zainteresowanych AkcjąKatolicką. Zapraszamy.

            10. W dniach 25-26 września 2021 r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Są to dni modlitwy za małżonków i rodziny zaś 9 października Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Mt. Bożej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie. Szczególnie zaproszone są małżeństwa przeżywające swoje jubileusze oraz przeżywające problemy związane z brakiem potomstwa.

            11. Za tydzień w niedzielę 26 września, decyzją rodziców na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom komunijnym z klasy III.

            12. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

            13. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

            14. Intencje Mszalne: