4. – 10. X. 2021 r.  XXVII tydzień zwykły.

-  Msza św. codziennie o godz.  17.00,a w środę dodatkowo  Msza św. rano  o godz.7.00 w intencji parafii.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 ize względu na Odpust parafialny suma pół godziny później a więc o 11.30,

- w poniedziałek świętego Franciszka z Asyżu,  we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek NMP Różańcowej.

3. Dziś składka na WSD.

4. Za tydzień Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. W ubiegłym tygodniu w niedzielę podczas liczenia wiernych uczestniczyło nas 495 osób we Mszach św. Komunię św. zaś przyjęło 108 osób.

6. W tym tygodniu pierwsza środa i modlitwa do św. Józefa oraz pierwszy czwartek miesiąca.W pierwszy czwartek miesiąca możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i skorzystania z sakramentu pokuty z racji zbliżającego się odpustu parafialnego w niedzielę 10 października o godz. 11.30.

7. Bóg zapłać za wszelkie prace podjęte w ubiegłym tygodniu przy naszej świątyni i za pracę przy kwiatach i obcięcie tui oraz krzewów.

8. Podczas prac wokół kościoła w ostatnim tygodniu wykonano:

- odwodnienie przed garażem wraz z ułożeniem kostki,

-  studzienkę i podłącz przed kościołem,

- zniwelowano koparką plac przy plebanii i wysypano klińcem. Koszt….

9.Codziennie nabożeństwa różańcowe. Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełnypod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. z wyjątkiem najbliższej gdy różaniec prosi się by poprowadziła o godz. 11.00 Róża Różańcowa pw. Mt. Bożej Różańcowej P. Teresy Witka gdyż Msza św. odpustowa o godz. 11.30.

10.Bardzo proszę, aby podczas Odpustu parafialnego obrazy w czasie procesji nieśli:

- Obraz I: Koło Gospodyń Stanowiska,

- Obraz II: chłopcy, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z kl. VIII: Buda Bartosz, Munia Wiktor, Pepera Jarosław, Sysoł Jan.

- Obraz III: dziewczyny, Furtek Natalia, Gierlicka Natalia, Munia Aurelia, Munia Julia.

- Figurę Matki Bożej Fatimskiej KGW Krzyżówki.

Jeśli to możliwe proszę OSP o niesienie podczas procesji krzyża, feretronów i baldachimu.

11. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

12. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.