27. XII. . 2021 r –  2. I. 2022 r.   niedziela Świętej rodziny.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

Msza św. w dni powszednie od poniedziałku do czwartku o godz.17.00,

- w piątek zakończenie Roku Pańskiego 2021.  Msza św. o godz. 16.00.

Przyjdźmy i podziękujmy Panu Bogu za przeżyty miniony rok. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny po zwykłymi warunkami.

- w sobotę 1 stycznia 2022 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Światowy Dzień Pokoju. Msza św. o godz. 8.00 9.30 i 11.00.

Za publiczne odmówienie lub odśpiewanie Hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to pierwsza sobota miesiąca.

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2. Dziś w Niedzielę Świętej Rodziny podczas Mszy św. błogosławieństwa owsa a po Mszy św. o godz. 11.00błogosławieństwo małych dzieci.

3. Jutro święto św. Jana, apostoła i ewangelisty,możliwość błogosławieństwa wina na Mszy św. o godz. 17.00. Wino można postawić przed ołtarzem.

4. Różaniec, 1 stycznia w sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz a  2 stycznia w niedzielę, św. J. Sebastiana Pelczara P. Zofii Sanockiej.

5. Akcja Katolicka jak co roku zaprasza dzieci pierwszokomunijne na Konkurs Szopek. Szopki możemy po świętach przynosić do zakrystii a rozstrzygnięcie konkursu 6 stycznia 2022 roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego na Mszy św. o godz. 11.00.

6. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia, z niedzieli na Emaus, WSD i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie a za tydzień składka na WSD.

7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się … Prosimy również by w razie potrzeby grupa sprzątająca odśnieżała dojazd i dojście do kościoła.

8. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.  

 

9. Intencje Mszalne.