7. – 13. II. 2022 r. V Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

Msza św. w dni powszednie o godz.17.00.

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2.W piątek Światowy Dzień Chorego. Zachęcamy do modlitwy w intencji osób starszych chorych i do okazywania im chrześcijańskiej miłości. Sakramentu chorych udzielamy na prośbę chorych w domach oraz będziemy udzielać podczas Mszy św. dla chorych w czasie rekolekcji wielkopostnych.

3. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

4.Bardzo prosimy dziesiętników o odebranie list na miesiąc luty. W miesiącu styczniu ofiary przeznaczone na ogrzewanie wyniosły……

5. Jak zostało to już ostatnio szczegółowo ogłaszane Pan Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kopytowej ogłasza nabór uczniów do przedszkola i do klasy I Szkoły Podstawowej.

6. Fundacja Pomoc z Polski organizuje akcję zbierania okularów, które wysyła potrzebującym w Afryce. Wielu z nas nosi okulary a często je zmienia ze względunp.na poprawiający czy pogarszający się wzrok. Zamiast je wyrzucić przekażmy je aby nadal mogły służyć naszym braciom i siostrom w Afryce,których nie stać na kupno nowych okularów. Okulary można składać w przedsionku kościoła do przeznaczonego do tego pudełka. Za dar serca Bóg zapłać.

7. Różaniecwnajbliższąniedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa św. Stanisława biskupaP. Kubackiego Kazimierza. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

10. Intencje Mszalne.