7. – 13. III. 2022 r. I Niedziela Wielkiego Postu

Msza św. w dni powszednie o godz.  17.00

- w Niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.30  i 11.00.

2. Bóg zapłać za dar serca tym parafianom, którzy pomagają potrzebującym którzy ucierpieli w trwającej wojnie na Ukrainie i za świadectwo wiary, za modlitwę uczestnicząc w Adoracjach Najświętszego Sakramentu, modlitwach w kościele, w rodzinach i prywatnie o dar pokoju, o opamiętanie i nawrócenie świata do Boga. Podejmijmy może – kto jeszcze tego nie uczynił -  jakieś wielkopostne wyrzeczenie, postanowienie np. o dar pokoju na Ukrainie, świecie i w naszej Ojczyźnie.

3. W tym tygodniu codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji by prosić          o pokój o nawrócenie świata do Boga od godz. 16.30

4. We wtorek Dzień Kobiet. Pomódlmy się a jeśli możemy przyjdźmy do kościoła, przyjmijmy Komunię św. za nasze żyjące matki, żony babcie i wszystkie panie a dla zmarłych błagajmy o dar życia wiecznego.

5. W piątki Wielkiego Postu Droga krzyżowa o godz. 17.00.                                                                           W niedzielę Wielkiego Postu o godz. 10.30 Droga krzyżowa dla tych z nas, którzy nie mogą w piątki uczestniczyć w Drodze krzyżowej.

W niedziele o godz. 11.00 Gorzkie Żale a po nich Msza św. tak, by jeśli ktoś uczestniczył we Mszy św. o godz. 8.00 czy 9.30 a chciał uczestniczyć w Gorzkich Żalach miał taką możliwość. Podczas Gorzkich Żali ofiary będą tradycyjnie zbierane na kwiaty do Bożego Grobu.

Na Drogi Krzyżowe w piątki i Gorzkie Żale w Niedziele przychodzą kandydaci przygotowujący się do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz zachęca się dzieci pierwszokomunijne wraz ze swymi rodzicami

Za udział w Drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. W czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa i modlitwa o dar głębokiego przeżycia wielkopostnych rekolekcji parafialnych poświęconych św. Józefowi, które odbędą się w naszej parafii w dniach od 18 do 20 marca 2022 roku.

8. Dziś składka na WSD

9. Za tydzień składka do puszek na misje ad gentes.

10. Dziś przed Gorzkimi Żalami poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom pierwszokomunijnym. Po Mszy św. proszę by rodzice z dziećmi pozostali na chwilę na spotkanie.

11. W miesiącu lutym zebrano……… Bóg zapłać za każdy dar serca. Dziesiętników proszę o odebranie list na miesiąc marzec.

12. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii

14. Intencje Mszalne.