2 – 8 V 2022 r. III Niedziela Wielkanocy

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- W Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

-  We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryji Panny Królowej Polski o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

- W dni powszednie o godz. 18.00, a więc godzinę później niż dotychczas.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź z wystawionym Najświętszym Sakramentem w czwartek i piątek od godz. 17.00.

3. W pierwszy piątek nawiedzenie chorych z posługa sakramentalną od godz. 12.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

4. W piątek po Mszy św. i majówce spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VI, VII i VIII.

5. Dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału, starszych, dzieci, młodzież, kandydatów przygotowujących się do przyjęcia s. bierzmowania.

6. 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryji Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski i archidiecezji przemyskiej oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Po sumie udamy się pod obelisk by pomodlić się za tych, którzy oddali życie w obronie naszej wiary i Ojczyzny. Chętnych do złożenia hołdu i podejścia pod obelisk zapraszamy do zapisania się w zakrystii a sołtysów Kopytowej i Podniebyla prosimy o złożenia wieńca w imieniu nas wszystkich.

7. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zaangażowanie duchowe i materialne w przygotowanie swoich dzieci do przyjęcia I Komunii św. i  uroczystości pierwszokomunijnej.

8. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy IV obchodzić będą swoją  I rocznicę Komunii św. Spowiedź dzieci i ich najbliższych codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 17.00.

Próba i spotkanie dzieci wraz z rodzicami w czwartek po majówce i Mszy św.

9. Dziś składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. 

10. W najbliższy wtorek w Uroczystość Najświętszej Maryji Królowej Polski przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by różaniec poprowadziła Róża Różańcowa św. Łucji P. Zofii Krzysik zaś niedzielę prosimy aby różaniec poprowadziła róża różańcowa Matki Bożej Różańcowej P. Teresy Witka.

11. W ostatnim czasie zrobione zostały dębowe drzwi w przedsionku kościoła na tzw. składzik oraz pomalowana dzwonnica obłożona płytkami oraz inne pomniejsze prace których koszt wyniósł 5181 zł.

12. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

Michalski Wojciech, syn Kazimierza i Agaty, zam. Świerzowa Polska i Sajdak Agnieszka córka Krzysztofa i Aleksandry, zam. Kopytowa, Zapowiedź II

Leputa Maciej Andrzej syn Krzysztofa i Marii zam. Kopytowa i Gumienna Anita córka Mariusza i Barbary, zam. Dębowiec, Zapowiedź I.

13. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

14. W ostatnim czasie odnowiona została dzwonnica, pomalowana i obłożona płytkami, zrobione zostały dębowe drzwi w przedsionku kościoła na tzw. składzik i inne pomniejsz prace. Koszt 5181 zł.

15. W niedzielę 15 maja suma a więc Msza św. o godz. 11.00 zostaje przesunięta na godz. 12.15.

16. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

17. Intencje Mszalne.