9 – 15 V 2022 r. IV Niedziela Wielkanocy

- W Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 12.15.

- W dni powszednie o godz. 18.00,

2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. We wtorek po majówce i Mszy św. na spotkanie zapraszamy Akcję Katolicka. Zapraszamy również tych, którzy jeszcze nie należą do Akcji Katolickiej aby przez wspólną modlitwę, rozważanie słowa Bożego i podejmowaną tematykę przybliżyć się do Pana Boga.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożenie ofiary w kwocie …….jako dar ołtarza.

5. Za tydzień składka przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.

6. Dziesiętników prosimy o odebranie list na miesiąc maj. W miesiącu kwietniu zebrano ofiary w kwocie ……… Bóg zapłać za dar serca a dziesiętnikom za podjęty trud.

7. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz

8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

Leputa Maciej Andrzej  syn Krzysztofa i Marii zam. Kopytowa i Gumienna Anita córka  Mariusza i Barbary, zam. Dębowiec, Zapowiedź II.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

10. Przypominamy że w niedzielę 15 maja suma a więc Msza św. o godz. 11.00 zostaje przesunięta na godz. 12.15.

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

12. Intencje Mszalne.