16 – 22 V 2022 r. V Niedziela Wielkanocy

- W Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

- W dni powszednie o godz. 18.00 i 18.45

- Dziś suma o 12. 15

2. Spotkanie dzieci klas 8 szkoły podstawowej oraz ich rodziców, zarówno z Podniebyla jak i z Kopytowej w sprawie sakramentu bierzmowania które odbędzie się 20 czerwca w naszej świątyni nastąpi w najbliższy piątek po majówce i po Mszy św. a więc o godz. 19.10.

3. W trwającym Roku Rodziny zapraszamy wszystkie rodziny naszej Archidiecezji Przemyskiej do udziału w Rekolekcjach RODZINA33. Zapisy trwają do 23 maja a rekolekcje trwają od 24 V do 25 VI 2022 roku. Rekolekcje te będziemy przeżywać duchowo poprzez Radio Fara i internetowo poprzez Fara.tv i osobistą pracę w ciągu 33 dni. Kontakt w sprawie udziału w rekolekcjach: +48 16 67 67 001

4. Dziś składka przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy.

5. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Królowej Wszystkich Świętych P. Zofii Sanockiej.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej Pani Sabinie Mroczka, Teresie Gruszka, Rozalii Sajdak, Pacioch Krystynie i Monice Lula.

W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się Pani Stanisława Bator, Krystyna Gradowicz, Urszula Trybus i Lucyna Tłuściak.