30 V – 4 VI 2022 r. VI Niedziela Wielkanocy

- W Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

- W dni powszednie o godz. 18.00

2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu.

W sobotę święcenia kapłańskie w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń diakońskich i kapłańskich.

3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny.

4. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych - od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe na które również serdecznie zapraszamy, by oddać się Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszą środę nabożeństwo do świętego Józefa, w pierwszy czwartek do św. Jana Pawła II, w pierwszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, w pierwszą sobotę do Matki Bożej jako wynagrodzenie za grzechy ludzkości.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek od godziny 17.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6. W pierwszy piątek nawiedzenie chorych z posługa sakramentalną od godz. 12.00. Tych chorych, którzy zostali zgłoszeni w maju nie potrzeba zgłaszać na miesiąc czerwiec a zgłaszamy jedynie tych, którzy nie byli zgłaszani w maju.

7. W pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie klas VI, VII i VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

8. Za tydzień składka na WSD.

9. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa Świętej Cecylii P. Buczyńskiej Katarzyny.

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej …………..W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …….

11. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Bachta Tymoteusz, ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej i Gromek Dominika ur. w Krośnie, zam. w Kopytowej. Zapowiedź II.