18. – 24. VII. 2022 r. XVI Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- W Niedzielę o godz. 8.00, i 11.00

- W dni powszednie:

a) w poniedziałek, środę czwartek i piątek o godz. 19.00

b) we wtorek i sobotę  o godz. 7.00

2. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Bożej Królowej Rodzin   P. Hac Marii.

3. Urząd Gminy Chorkówka informuje, że 23 lipca a więc w najbliższą sobotę br. od godz. 7.00 do 11.00 na terenie Kompleksu Boisk Sportowych w Chorkówce, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań diagnostycznych oceniających m.in: prace wątroby, nerek i układu krążenia osób w wieku powyżej 40 roku życia, które nie skorzystały wcześniej z programu Profilaktyka 40 Plus.

            Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nrem tel: 517 194 743.

4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane za tydzień przy własnych samochodach do puszek na parkingu z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5. Najbliższa niedziela to również Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca św. Franciszka. Modlimy się w ich intencji.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się……………………

7.Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

8.  Intencje Mszalne.