25. – 31. VII. 2022 r. XVII Niedziela Zwykła

- W Niedzielę o godz. 8.00, i 11.00 (porządek wakacyjny)

- W dni powszednie:

a) w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

b) we wtorek czwartek i sobotę  o godz. 7.00

2. Zbliża się 11- ta rocznica śmierci ks. prob. Kazimierza Stachyry. Pamiętajmy w modlitwie o naszych żyjących kapłanach i siostrach zakonnych oraz zmarłych. Corocznym zwyczajem planowana jest pielgrzymka do grobu śp. ks. Prob. Kazimierza Stachyry i śp. Kanonika Władysława Stanka. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

3. Różaniec w najbliższą niedzielę prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Kościoła P. Sysoł Wioletty

4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa dziś po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy własnych samochodach do puszek na parkingu z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5. Dzisiejsza niedziela to również Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca św. Franciszka. Modlimy się w ich intencji.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu  prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się……………………

7.Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

8.  Intencje Mszalne.