29 VIII - 4 IX. 2022 r. XXII tydzień zwykły.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00.

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek męczeństwa św. Jana Chrzciciela a w sobotę św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Zachęca się dzieci, młodzież, pedagogów, rodziców do zawierzenia tego roku nauki Panu Bogu, skorzystania ze spowiedzi św. i przyjęcia Eucharystii.

Dyrektor SP w Kopytowej informuje, że rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 odbędzie się w dniu         1 września, tj. w czwartek Uroczystą Mszą św. o godz. 9.00.  Po Mszy św. uczniowie przechodzą do budynku szkoły, gdzie rozpoczną nowy rok szkolny.

Prosimy o zakup katechizmów do religii. Ich spis znajduje się na stronie SP Kopytowa.

4. W tym tygodniu pierwszy, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00

W pierwszą czwartek zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwo do św. Jana Pawła II, w I piątek, na nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę na Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja by wynagradzać zniewagi Jej Niepokalanemu Sercu.

5. W piątek nawiedziny chorych z posługą sakramentalną. Proszę zapisywać chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych będzie o godz. 12.00.

6. W najbliższa niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa Matki Bożej Różańcowej P. Teresy Witka. Zmiana tajemnic różańcowych.

7. Za tydzień taca na WSD

8. Rada Sołecka Kopytowa, KGW Kopytowa i wiejskie organizacje społeczne serdecznie zapraszają na Piknik rodzinny „Święto Ziemniaka, pieroga i chleba” dziś w niedzielę, 28 sierpnia 2022 roku w godzinach od 14.00 do 22.00 z różnymi atrakcjami a od 18.00 do 22.00 na zabawę taneczną z zespołem „Weekendowcy”.

9. Ogłoszenie Pani Sołtys Podniebyle: 29 sierpnia 2022 roku w poniedziałek na godzinę 17.30 do Domu Ludowego, zapraszamy wszystkich mieszkańców Podniebyla, na zebranie w sprawie ustawy antysmogowej, obowiązku wymiany kotłów na ekologiczne oraz kwestii dofinansowań i ulg na ten cel.

10. Bóg zapłać za troskęo naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniuprosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.