24 – 30 X  2022 r.  XXX tydzień zwykły.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- codziennie o godz.  17.30.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

 2. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

3.  Dziś Niedziela Misyjna która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka na potrzeby misji. Módlmy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za wszystkich misjonarzy głoszących Chrystusa.

4. Codziennie nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 17.30. Zapraszamy.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Bardzo prosimy o zadbanie o obejście cmentarza, grobów naszych bliskich a szczególnie o spowiedź, Komunię św. odpusty, które mogą wysłużyć naszym zmarłym miłosierdzie Boże i szczęście wieczne.

6. Kartki wypominkowe wyłożone są w kościele, można je sobie zabrać do domu, by wypisać na nich imiona naszych zmarłych. Kartki wypominkowe prosimy wrzucać do skrzynki wypominkowej znajdującej się przed ołtarzem.

7. Bóg zapłać za posadzenie kilku krzewów – tui wokół kościoła gdyż poprzednie zeschły. Koszt 200 zł. Bóg zapłać Panom za wożenie ławek do piaskowania i malowania a malowanych do kościoła, oraz Panu za dokończenie fugowania cokolików w kościele i pomalowanie ściany w przedsionku kościoła po montarzu drzwi metalowych w przedsionku.  Koszt 620 zł.

8. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się … 

10. Intencje Mszalne.