31 X – 6 XI  2022 r.  XXXI tydzień zwykły.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę o godz.  17.30.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

- w Uroczystość Wszystkich Św. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. Po sumie procesja na cmentarz.

- w Dzień Zaduszny - 2 listopada, Msza św. o godz.  16.00 a po niej procesja na cmentarz

2. W poniedziałek zakończenie nabożeństw październikowych.

3. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

4. Różaniec w Uroczystość Wszystkich Św. prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa P. Fryderyka Buczyńskiego a w niedzielę Akcja Katolicka o trzeźwośc narodu. W niedzielę zmiana tajemnic Różańc.

5. Bardzo prosimy aby o bezpieczeństwo na drodze podczas procesji na cmentarz zarówno podczas Uroczystości Wszystkich Świętych jak i podczas Dnia Zadusznego zadbało OSP Kopytowa i Podniebyle.

 6. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny możemy zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunki jakie należy spełnić to:                   - nawiedzenie kościoła,

- odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga, oraz jakiejkolwiek modlitwy w int. Ojca świętego.

            W listopadzie codziennie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Warunki:

- pobożne nawiedzenie cmentarza gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy za zmarłych oraz dowolną modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.

Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny a w pozostałych dniach cząstkowy.

7. Pomocą modlitewną naszym zmarłym są również wypominki którymi codziennie po Mszy św. będziemy modlić się za naszych zmarłych.  Kartki wypominkowe wyłożone są w kościele a prosimy składać je do skrzynki wypominkowej znajdującej się przed ołtarzem.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu młodzież naszej parafii wraz z dorosłymi przedstawicielami podejmować będzie kwestę do puszek na utrzymanie cmentarza.

9. Tradycyjnie 1 XI można będzie po procesji poprosić o poświęcenie grobów swoich najbliższych.

10. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30 do 17.30.

11. W pierwszy piątek objazd do chorych z posługą sakramentalną od godziny 11.00.

12. W pierwszy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. VI, VII i VIII zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla. Proszę przynieść ze sobą indeksy.

13. W pierwszy piątek po Mszy św. udamy się w procesji wokół kościoła by Koronką do Bożego Miłosierdzia prosić o dar nieba dla naszych zmarłych w roku 2022, których imiona i nazwiska oraz daty śmierci będą odczytane przy 5 stacjach. Zapraszamy wszystkich na to nabożeństwo a szczególnie rodziny naszych zmarłych. Prosimy wziąść ze sobą świece lub znicze. 

14. Bóg zapłać Panu Prezesowi Klubu, jak i całemu Klubowi Sportowemu „Polonia” oraz Pani z kwiaciarni za zakup chryzantem jak co roku do naszej świątyni,  Paniom za posadzenie kwiatów przy wjeździe do kościoła a Panom za przywiezienie pomalowanych ławek do kościoła.

15. Powyższe informacje znajdziemy równiez na internetowej stronie naszej parafii.

16. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie…

17. Intencje Mszalne: