9 - 15 I 2023 r. I tydzień Okresu okresu zwykłego          

                     

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w poniedziałek, wtorek, środę, Msza św. o godz.  7.00, 

- w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Wszystkim parafianom i naszym gościom dziękuję za piękne, w wiarą przeżycie Świąt Bożego Narodzenia, za tak liczny udział i przyjęcie Chrystusa w Komunii św. i czynne zaangażowanie się i pomoc w przeżyciu tych Świąt. Szczególne Bóg zapłać Paniom dekoratorkom za zrobienie szopki bożonarodzeniowej, Panu za zawieszenie dekoracji na dzwonnicy, Pani organistce i Panom muzykom za piękną oprawę muzyczną Pasterki i Bożego Narodzenia, Panu kościelnemu i tym Paniom które go wspierają, służbie liturgicznej i scholii, Wszystkim bez wyjątku jeszcze raz Bóg zapłać za wszelkie dobro. Niech Pan Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem na Nowy Rok i całe życie.

3. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego, choć kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

4. W najbliższą niedzielę 15 stycznia zapraszamy do Domu Ludowego na "Opłatek Parafialny". Rozpocznie się o godz. 15.00.

5. W zakrystii można odebrać listy na miesiąc styczeń. Ofiary będą zbierane na ogrzewanie.

6. Różaniec w niedzielę prosi się, by poprowadziła Róża Różańcowa św. Łucji P. Zofii Krzysik.

 7. Z wizytą duszpasterską, modlitwą i błogosławieństwem kolędowym nas, naszych rodzin i domów, udam się w następującej kolejności:

  • w poniedziałek 9 I 2023 r. od godz. 12.00, od Dworu od strony Podniebyla w stronę krzyżówek oraz
  • we wtorek 10. I 2023 r. od godz. 16.00, Budy II (od głównej drogi) a następnie Budy I (tzn. za cmentarzem).

Jeśli ktoś z różnych racji nie przyjął kapłana podczas wizyty duszpasterskiej a chciał by prosić o modlitwę i Boże błogosławieństwo, może to uczynić zgłaszając w zakrystii.

Bardzo proszę by jeśli to możliwe przyjechać po księdza i ministrantów samochodem a jeśli to nie możliwe by zgłosić byśmy wcześniej wyszli z ministrantami. Bóg zapłać za zrozumienie.

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

 9. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…

10. Intencje Mszalne: