16 - 22 I 2023 r. II tydzień Okresu zwykłego

- we wtorek, Msza św. o godz.  7.00,

- w pozostałe dni o godz. 17.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. W środę rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona naszej diecezji, którą polecamy jego wstawiennictwu..

4.  Za tydzień Niedziela Słowa Bożego

5. Dziś zapraszamy do Domu Ludowego na "Opłatek Parafialny". Rozpocznie się o godz. 15.00.

6. Różaniec w niedzielę prosi się, by poprowadziła Róża Różańcowa Mt. Bożej Różańcowej P. Teresy Witka.

7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Woźniak Jolanta, zam. Podniebyle parafia Kopytowa i Łukasz Frużyński zam. Leśniówka parafia Żeglce, zapowiedź I.

8. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską w naszej parafii. Gdyby ktoś został pominięty, albo chciał by zaprosić kapłana z błogosławieństwem domu i rodziny istnieje jeszcze taka możliwość.

Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom za tegoroczną wizytę duszpasterską, za złożone ofiary, za zainteresowanie sprawami Kościoła i parafii, za życzliwość, gościnność i serdeczność podczas wizyty duszpasterskiej.

Wszystkie Wasze sprawy radosne i smutne którymi żyjecie, którymi dzieliliście się albo w intencji których prosiliście o modlitwę przedstawiam dobremu Bogu w naszych wspólnych i moich prywatnych modlitwach. Wszystkim niech Pan Bóg wynagrodzi i błogosławi w życiu i pracy. Szczęść Boże i Bóg zapłać.

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

10. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…