23 - 29 I 2023 r. III tydzień Okresu zwykłego

- we wtorek, Msza św. o godz.  7.00,

- w pozostałe dni o godz. 17.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dziś Niedziela Słowa Bożego.

3. W środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Bóg zapłać wszystkim parafianom na czele z Akcją Katolicką za zorganizowanie i uczestnictwo w Opłatku Parafialnym w ubiegłą niedzielę.

5. Różaniec w niedzielę prosi się, by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz.

6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Woźniak Jolanta, zam. Podniebyle parafia Kopytowa i Łukasz Frużyński zam. Leśniówka parafia Żeglce, zapowiedź II.

7. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie, pełniące funkcję Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Krośnieńskim poszukuje wolontariuszy którzy pomogli by dzieciom np. w nauce, odrabianiu lekcji oraz osób samotnych bądź małżeństw pragnących zaopiekowac się dzieckiem bądź dziećmi, które nie moga z różnych powodów pozostać dłużej pod opieką swoich rodziców biologicznych. Blizsze informacje pod nr tel. 13 43 75 732 lub 13 43 75 766 lub osobiście w Powiatowym  Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1.

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

9. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…