13 - 19 III 2023 r. III tydzień wielkiego Postu

- codziennie Msza św o godz. 17.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św. Dla tych którzy nie mogą w piątki uczestniczyć w Drodze Krzyżowej, nabożeństwo Drogi Krzyżowej w niedzielę o godz. 10.30 które poprowadzi Akcja Katolicka.

Podczas Gorzkich Żali taca przeznaczona jest tradycyjnie na kwiaty do Bożego Grobu.

3. Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 11.00 a po nich Msza św. Podczas Gorzkich Żali tradycją lat ubiegłych taca przeznaczona jest tradycyjnie na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwyklymi warunkami.

5. Caritas Archidiecezji Przemyskiej rozprowadza paschaliki i słoiczki miodu. Minimalna ofiara 10. zł.

6. We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszamy Akcję Katolicką.

7. Podczas ostatniego spotkania Rada Parafialna pozytywnie zaopiniowała projekt ściany ołtarzowej w naszej świątyni, który wstępnie był konsultowany z Kurią Archidiecezjalną w Przemyślu. Zostanie on teraz w ostatecznej wersji papierowej przedstawiony Kurii Archidiecezjalnej w Przemyślu, która na czele z ks. Arcybiskupem podejmie ostateczną opinię i wyda decyzję odnośnie przedstawionego przez nas projektu.

8. Parafialna Droga Krzyżowa w plenerze, ulicami naszej parafii odbędzie się za dwa tygodnie, w piątek, to jest 24 marca. Została już zgłoszona na Posterunek Policji do Chorkówki oraz do Komendanta Straży Pożarnej w Krośnie. Prosimy więc by OSP Kopytowa i OSP Podniebyle jak co roku zabezpieczyła trasę przejścia, która będzie kierowała się od kościoła na Stanowiska a zakończy się koło Państwa Wasłowicz i Capała.

9. Bóg zapłać Różom Różańcowym za ofiary na kwiaty do Bożego grobu:

- św. s. Faustyny Kowalskiej P Zofii Krzysik, Mt. Bożej Fatimskiej P. Zajdel Marii, św. Jana Pawła II P. Kazimiery Ruszel.

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

11. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…