17 - 23 IV 2023 r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

- w poniedziałek Msza św. o godz. 7.00,

- od wtorku do soboty Msza św. o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Dnia 22 kwietnia w sobotę na kompleksie boisk sportowych w Chorkówce odbędzie się Piknik Charytatywny dla chorego Grzegorza od godz. 9.00. W programie wiele pokazów, atrakcji i zabaw.

3. Bóg zapłać wszystkim wraz ze Szkołą Podstawową za sprzątanie naszej wioski w tym Stowarzyszeniu Przyjazna Kopytowa za posprzątanie naszego parafialnego cmentarza.

4. Od niedzieli 23 do śroody 26 kwietnia będziemy gościć w naszej parafii misjonarzy z Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny, którzy niosą Globalną Misję Przymierza Dwóch Serc - Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Przybędzie do nas również Pielgrzymująca Papieska Figura Matki Bożej Fatimskiej. Misjonarze przedstawią naszym rodzinom propozycję Intronizacji  w naszych rodzinach Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi jako wypełnienie wezwań tych Dwóch Serc oraz S. Łucji z Fatimy i św. Jana Pawła II

5. We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Akcję Katolicką.

6. W środę, czwartek i piątek zapraszam na Mszę św. i spotkanie dzieci komunijne.

7. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Dziś rozpoczyna się również Tydzień Miłosierdzia, Zachęca się do jak najczęstszego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego gdyż modląc się na niej przez cały rok w kościele lub w kaplicy w której przechowywany jest Najświętszy Sakrament można zyskać odpust zupełny.

Warunki odpustu: wyzbycie się pragnienia i przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spowiedź, Komunia św. i modlitwa w intencji i w intencjach Ojca św. np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierze w Boga, Chwała Ojcu… Chorzy mogą zyskać ten odpust poza kościołem.

8. W niedzielę proszę aby różaniec poprowadziła Róża różańcowa pw. św. Wojciecha P. Fryderyka Buczyńskiego.

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …