12– 18 VI 2023 r. X tydzień okresu zwykłego

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00, poza czwartkiem - Msza św. bedzie o godz. 19.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych a dzieci o sypanie kwiatków i dzwonienie dzwonkami.

3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwośc od pokarmów mięsnych.

5. Bóg zapłać za tak liczną obecność modlitewną podczas Uroczystości Bożego Ciała i procesji wszystkim parafianom oraz tym, którzy podjęli trud wykonania ołtarzy, OSP zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla, dziewczynkom za sypanie kwiatów, chłopcom za dzwonienie, niosącym obrazy i figury, Pani zastępującej Pana kościelnego, Pani Organistce, scholii, ministrantom, Panu fotografowi oraz Panom za pracę przy nagłośnieniu a gminie za wypożyczenie nagłośnienia i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w modlitewnym przeżyciu Uroczystości Bożego Ciała.

6. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę 17 czerwca w sobotę. Wyjazd z Krosna o 22.30. Zgłoszenia do jutra do poniedziałku.

7. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Jana z Dukli P. Marii Munia.

8. Istnieje możliwość prenumeraty kwartalnika "Nedziela Magazyn. Kościół. Dziedzictwo. Ojczyzna." Chętnych zapraszamy po szczegóły i do obejrzenia Magazynu do zakrystii.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się:

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.