11 – 17 IX 2023 r. XXIII tydzień okresu zwykłego

  1. Dziś w związku z beatyfikacją w Markowej rodziny Ulmów wraz z ich siedmiorgiem dzieci w naszej parafii dwie Msze św. 30, i 9.00. Zachęcamy do uczestnictwa w tym niecodziennym wydarzeniu wiary poprzez telewizję np. Trwam czy przez archidiecezjalne Radio Fara. Odtąd możemy modlić się za pośrednictwem nowej rodziny błogosławionej szczególnie w intencji naszych rodzin.
  2. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- codziennie od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17. 30.

- w sobotę Msza św. o godz. 7.30,

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

3. Bóg zapłać darczyńcy za ofiarę 200 zł na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom za złożone ofiary w miesiącu sierpniu w kwocie............. Bóg zapłać również dziesiętnikom których prosimy o odebranie list.

4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W tym Tygodniu przypadają Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Obejmijmy ich naszą modlitwą.

6. Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

7. Informacja w sprawie organisty w naszej parafii. Po zrezygnowaniu przez Panią organistkę z funkcji organisty w naszej parafii, przedstawiła swoje oczekiwania wobec parafii z możliwością powrotu. Rada Parafialna przyjęła wszystkie jej warunki ale ostatecznie po kilku dniach Pani organistka definitywnie zrezygnowała. W związku z tym jeśli parafianie znają kogoś kto chciał by nam służyć jako organista prosimy o poinformowanie potencjalnego kandydata aby zgłosił się do kancelarii parafialnej.

Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś chciałby ukończyć studium organistowskie i służyć kiedyś jako organista, może zgłosić się w sobotę, 16 września 2023 r., o godz. 10.00 do Archidiecezjalnego Instytutu Muzyki Sakralnej w Przemyślu, ul. Zamkowa 3.

8. Dziś błogosławieństwo ziarna siewnego.

9. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa M. Bożej Królowej Rodzin P. Hac Marii.

10. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Krystian Kobak, zam. Kopytowa      i Anita Szczur zam. Kopytowa. Zapowiedź II.

11. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie grupie sprzątającej. W tym tygodniu o naszą świątynię         i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

12. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

13. Intencje Mszalne: